در حال بارگذاری ...
 • حمل یکسره اولین محموله گندم بنادر شمال کشور در سال ۱۴۰۳ از بندر انزلی

  در سه ماهه نخست امسال نیز بیش از ۳۰۸ هزار تن کالاهای اساسی از طریق مجتمع بندری انزلی به کشور وارد شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، شاهد ۲۰ درصد رشد هستیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: اولین محموله گندم بنادر شمال کشور در سال ۱۴۰۳ از بندر انزلی وارد کشور و به صورت حمل یکسره از بندر خارج شد .

  مجتبی نظری با اشاره به ورود بسیاری از کالاهای اساسی از طریق مجتمع بندری انزلی ، اظهار داشت : کالاهای اساسی شامل غلات (سویا ، ذرت ، جو ، گندم و کنجاله) و همچنین روغن خام خوراکی است که در سال گذشته ، بیش از یک میلیون و ۲۵۰ هزار تن از طریق مجتمع بندری انزلی وارد کشور شد .

  وی افزود : در سه ماهه نخست امسال نیز بیش از ۳۰۸ هزار تن کالاهای اساسی از طریق مجتمع بندری انزلی به کشور وارد شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، شاهد ۲۰ درصد رشد هستیم .

  معاون امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه پس از گذشت یک سال اولین محموله گندم امروز وارد مجتمع بندری انزلی شد ، خاطرنشان کرد : این محموله حدود ۴ هزار تن گندم بود که به صورت حمل یکسره انتقال یافت .

  نظری با اشاره به اهداف واردات کالاهای اساسی ، تصریح کرد : پدافند غیرعامل و همچنین پایداری ذخایر استراتژیک از جمله اهداف آن است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اعلام رشد ۲۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا طی ۱۱ ماهه امسال در مجتمع بندری انزلی ، گفت : ...

  |

  این پروژه شامل احداث سیلو ، مکنده ، سیستم انتقال مکانیزه غلات از اسکله به کندوها می باشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با دبیر کل اتحادیه مالکان کشتی ایران بر توسعه ناوگان حمل و نقل دریایی شمال ...

  |

  بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین ارائه راهکار به منظور بهبود فرآیندهای مذکور از جمله اهداف فرآیند ارزیابی شاخص های HSE و مدیریت بحران مجتمع بندری انزلی بود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به عملکرد ۳ ماهه بنادر شمال کشور در سال جاری ، اعلام ...

  |

  نظرات کاربران