در حال بارگذاری ...
 • رشد ۱۲۰ درصدی درآمدهای سازمان راهداری موجب دستیابی به دستاوردهای متعددی گردیده است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم ، گفت : یکی از مأموریت‌های اصلی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نگهداشت ۲۳۰ هزار کیلومتر راه‌های اصلی شریانی و روستایی است .

  وی افزود : در زمینه راهداری برآورد کارشناسی ارزش راه‌های کشور حدود ۷ هزار همت است که اگر هزینه نگهداری راه‌های کشور را ۳ درصد ارزش در نظر بگیریم ۲۰۰ همت برای نگهداری راه‌ها نیاز است .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  طبق برنامه ریزی تلاش می شود تا پایان سال جاری میزان خط کشی انجام شده در محورهای مواصلاتی استان نسبت به سال گذشته افزایش دو برابری داشته باشد .

  |

  واگذاری مسئولیت امور آزادراه‌ها به دفتر سرمایه‌گذاری ، زمینه‌ساز تحولی اساسی در راستای شفاف‌سازی فعالیت‌ها در این زمینه و جلوگیری از تضییع حقوق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شد .

  |

  محتواهای آموزشی تخصصی توسط کمیته حمل‌ونقل زمینی کمیسیون اقتصادی اجتماعی سازمان ملل در اروپا و اتحادیه حمل‌ونقل بین‌المللی جاده‌ای تدوین و فرصت استفاده از یافته‌های جهانی و استانداردهای بین المللی برای نخستین بار ایجاد شده است . انتظار می‌رود این رویکرد موجب ارتقای ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پنجمین جلسه ستاد اربعین خراسان رضوی با حضور معاون وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین و استانداران خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان ...

  |

  مدت زمان اجرای طرح ۳۶۵ روز است و شرکت مجری طرح موظف است در موعد مقرر تعهدات خود تحت نظارت اداره نگهداری راه این اداره کل به اتمام برساند .

  |

  نظرات کاربران