در حال بارگذاری ...
 • دریانوردان چشم انتظار ایجاد خانه دریانوردان هستند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ دبیر انجمن صنفی دریانوردان تجاری ایران درباره چالش‌های عمومی و صنفی دریانوردی نیز ، خاطرنشان کرد : تقویت آگاهی عمومی و فرهنگ مشارکت در فعالیت‌های جمعی ، عدم ارائه خدمات صنفی به دریانوردان در بنادر کشور ، تداوم و تقویت اقدامات جهت بهبود کیفیت آموزش ، تشکیل کانون (فدراسیون) دریایی و فناوری‌های جدید از جمله اتونوموس چالش‌های عمومی و صنفی دریانوردی است .

  وی با پیشنهاد ایجاد خانه دریانوردان نیز اظهار داشت : از سازمان بنادر و دریانوردی درخواست می‌کنیم که ایجاد خانه‌ دریانوردان در تهران و همچنین یکی از بنادر جنوبی کشور را برای کمک به منافع مالی و بهبود شرایط دریانوردان ، مدنظر قرار دهد .
   

   

   

   

   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  اقتصاد ایران باید به سمت اقتصاد دریامحور سوق یابد و بتوانیم فعالیت‌های تجاری کشور را از مسیر دریا و با استفاده از ظرفیت‌های دریایی و بندری انجام دهیم .

  |

  ارتقا جایگاه تشکیلاتی واحد کار و خدمات اشتغال از موضوعاتی است که از سازمان بنادر و دریانوردی انتظار می رود به فراخور حساسیت و انجام کارها ، ارتقاء این حوزه را در دستور کار قرار دهد .

  |

  نقل و انتقالات مالی حوزه لجستیک ، بیمه حمل کالا و سفرهای منظم ریلی ، دریایی و زمینی سه مانع اصلی شناسایی شده در مسیر افزایش بهره‌برداری از کریدور شمال - جنوب هستند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست برخط توسعه همکاری های بندری و دریایی ایران و ترکمنستان با تاکید بر ایجاد خطوط مشترک کشتیرانی برگزار شد .

  |

  قابلیت ورود و تخلیه شناورهای فلزی تا ظرفیت ۲ هزار تن و تفکیک حوضچه شناورهای سفاری از صیادی از دیگر مزیت‌های طرح توسعه بندر کنگان به عنوان مطالبه دیرینه و به‌حق ساحل‌نشینان این بندر محسوب می‌شود .

  |

  نظرات کاربران