در حال بارگذاری ...
 • رشد ۴۷ درصدی پروازهای نوروزی فرودگاه شهید کاوه بیرجند

  نسبت به سال گذشته در تعداد پرواز ها ۴۷ درصد و در اعزام و پذیرش مسافران ورودی و خروجی ۶۸ درصد رشد داشته ایم و با برنامه ریزی صورت گرفته و برقراری پروازهای فوق العاده و همچنین افزایش ظرفیت پروازها در برخی از روزها به لطف خداوند متعال مشکلی در کمبود پروازها در ایام عید نوروز نداشتیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی از اعزام و پذیرش بیش از ۶ هزار مسافر نوروزی از فرودگاه شهید کاوه بیرجند خبر داد .

  عظیم طهماسبی بیان کرد : در بازه زمانی ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعداد ۵ هزار و ۵۲۰ مسافر از فرودگاه شهید کاوه بیرجند اعزام و پذیرش شدند و میزبان ۵۶ پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه بودیم . از این تعداد ۵۲ پرواز به صورت عادی و ۴ پرواز به صورت فوق العاده برنامه ریزی شده بود .

  عظیم طهماسبی اظهار داشت : نسبت به سال گذشته در تعداد پرواز ها ۴۷ درصد و در اعزام و پذیرش مسافران ورودی و خروجی ۶۸ درصد رشد داشته ایم و با برنامه ریزی صورت گرفته و برقراری پروازهای فوق العاده و همچنین افزایش ظرفیت پروازها در برخی از روزها به لطف خداوند متعال مشکلی در کمبود پروازها در ایام عید نوروز نداشتیم .

  مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی در خصوص پروازهای فرودگاه طبس نیز افزود : پروازهای نوروزی فرودگاه طبس نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و طی این مدت ۷۱۰ نفر مسافر از فرودگاه طبس تردد کرده اند .

  طهماسبی خاطرنشان کرد : طی این مدت علاوه بر ارائه خدمات به پروازهای مسافربری به کلیه پروازهای امدادی ورودی و خروجی به فرودگاه های بیرجند و طبس نیز سرویس هوانوردی ارائه شده است .
  مطالب مرتبط

  با ۷ هواپیمای هواپیمایی ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تعداد ۱۶۰۲ نفر زائر در قالب ۱۱ کاروان راهی سرزمین وحی شدند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از انجام ۱۰۱۶ پرواز و جابه جایی ۱۱۵۵۰۷ مسافر در ایام نوروز خبر داد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه شهدای ایلام از انجام ۴۰ سورتی پرواز از فرودگاه ایلام طی ایام نوروز خبر داد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان زنجان از انجام بدون تاخیر ۷۲ پرواز نوروزی در بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ خبر داد ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت : در بازه زمانی ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ تعداد ۲۴ هزار و ۸۷۶ مسافر از ...

  |

  نظرات کاربران