در حال بارگذاری ...
 • سیر تحول در مرکز مدیریت راه‌های کشور صعودی است

  بر اساس این تعریف ، مرکز مدیریت راه‌های کشور یکی از مراکزی است که به واسطه برخورداری از داده‌های اطلاعاتی و آماری ، زمینه را برای تصمیم‌گیری‌های روشن و درست مهیا و میدان دید عملکردی را وسیع‌تر می‌کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، سیر تحول در مرکز مدیریت راه‌های کشور را صعودی دانست و بر ضرورت تجمیع همه سامانه‌های مرتبط با حوزه راه در این مرکز تاکید کرد .

  محمد تیموری در کارگاه تخصصی آموزشی سامانه‌های مرتبط با مرکز مدیریت راه‌ها با محوریت رویداد بزرگ اربعین ، سیر تحول در مرکز مدیریت راه‌های کشور طی سال‌های اخیر را صعودی و قابل قبول خواند .

  وی حجم قراردادها و پروژه‌های تفویض شده به استان‌ها در مجموعه معاونت برنامه‌ریزی را قابل توجه خواند و بیان کرد : نگهداری سامانه‌های قبلی ، نصب سامانه‌های جدید و سیستم‌های کنترلی اعتبارات قابل توجهی می‌طلبد .

  تیموری دسترسی به اطلاعات دقیق را بسترساز سرعت ، دقت و کیفیت در اجرای کار و کاهش مخاطرات دانست و تأکید کرد : تحقق این مهم موجب افزایش بهره‌وری و کارآمدی در سازمان‌ها خواهد شد .

  وی تصریح کرد : بر اساس این تعریف ، مرکز مدیریت راه‌های کشور یکی از مراکزی است که به واسطه برخورداری از داده‌های اطلاعاتی و آماری ، زمینه را برای تصمیم‌گیری‌های روشن و درست مهیا و میدان دید عملکردی را وسیع‌تر می‌کند .

  معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، تصمیم‌گیری با استناد به اطلاعات و تحلیل‌های درست را عامل اجرای موفق برنامه‌ها خواند و بر ضرورت تجمیع و رصد همه سامانه‌های مرتبط با حوزه راه در مرکز مدیریت راه‌های کشور تأکید کرد .
  مطالب مرتبط

  بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده ، بخشی از این سامانه‌ها تا پایان نیمه نخست امسال و برخی دیگر تا پایان ۱۴۰۳ به بهره‌برداری رسیده و وارد مدار فعالیت خواهند شد .

  |

  در خصوص همکاری با پلیس راهور نیز می توان یادآور شد که گلوگاه ترافیکی که در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در راه‌های کشور به صورت برخط رصد می شود ، در اختیار پلیس راهور برای هدایت ترافیکی و اعمال قانون قرار گرفته است . با ۲۰ کلان‌شهر تبادل اطلاعات و شناسایی برخط انجام و در ...

  |

  پیش‌بینی‌های مرکز مدیریت راه‌های کشور از افزایش پنج درصدی سفرهای نوروزی در ایام تعطیلات پیش‌رو حکایت دارد و بر این اساس ضرورت آمادگی ۱۰۰ درصدی برای خدمات‌رسانی بهینه در سایه تلاش مضاعف همه نیروهای سازمان راهداری اهمیت دارد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بر اساس پیش‌بینی‌ مرکز مدیریت راه‌های کشور ، با افزایش ۵ درصدی سفرها در نوروز ۱۴۰۳ ، میانگین سفر به ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، آمارهای ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور ، از افزایش ۱۴ درصدی تردد وسایل نقلیه بین استانی در راه‌های کشور طی ...

  |

  نظرات کاربران