در حال بارگذاری ...
 • تعمیر و راه اندازی یک دستگاه جرثقیل ریلی ساحلی منگان در مجتمع بندری انزلی

  ایجاد شرایط بهره برداری ایمن از تجهیزات استراتژیک بندر ، افزایش توان عملیات تجهیزات بندری ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری و همچنین بالا بردن میزان آماده بکاری جرثقیل های استراتژیک مجتمع بندری انزلی از جمله اهداف تعریف شده در این پروژه بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تعمیر و راه اندازی یک دستگاه جرثقیل ریلی ساحلی ۱۵ تنی منگان در مجتمع بندری انزلی با بهره گیری از توان متخصصین و مهندسان داخل کشور خبرداد . 

  بهرام زراعت طلب با اعلام این خبر ، اظهار داشت : این جرثقیل به منظور افزایش توان عملیاتی و لجستیکی مجتمع بندری انزلی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت . اسکراب و رنگ آمیزی سازه ، تغییر سیستم کنترل الکتریکال ، تعمیر و بازسازی تابلوهای برق ، سرویس الکترو موتورها و گیربکس ها و همچنین تعمیر اتصالات بالانسر از جمله اقدامات صورت گرفته بر این جرثقیل بود .

  معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به مزایای استفاده از جرثقیل ریلی منگان ، خاطرنشان کرد : پایین بودن استهلاک و هزینه های تعمیر و نگهداری ، جلوگیری از آلودگی محیط زیست به دلیل برقی بودن و همچنین  استفاده حداکثری از توان تجهیزات موجود اداره کل از جمله مزایای استفاده از این جرثقیل است .

  زراعت طلب با بیان اینکه پس از آزمایش و راه اندازی ، جرثقیل آماده بکار بوده و جهت بهره برداری در اختیار واحد عملیات مجتمع بندری انزلی قرار گرفت ، تصریح کرد : ایجاد شرایط بهره برداری ایمن از تجهیزات استراتژیک بندر ، افزایش توان عملیات تجهیزات بندری ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری و همچنین بالا بردن میزان آماده بکاری جرثقیل های استراتژیک مجتمع بندری انزلی از جمله اهداف تعریف شده در این پروژه بود .
  مطالب مرتبط

  این کالاها شامل چوب ، آهن آلات و کالاهای اساسی مورد نیاز استان و کشور بوده است .

  |

  بررسی نقاط ضعف و قوت و همچنین ارائه راهکار به منظور بهبود فرآیندهای مذکور از جمله اهداف فرآیند ارزیابی شاخص های HSE و مدیریت بحران مجتمع بندری انزلی بود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد : این اداره کل ۱۷ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۹۲۰ میلیارد ...

  |

  ۷۱۹ فروند شناور تجاری طی یک ساله گذشته وارد این بندر شدند که نسبت به سال ۱۴۰۱، رشد بیش از ۳۵ درصدی را تجربه کردیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اعلام رشد ۲۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا طی ۱۱ ماهه امسال در مجتمع بندری انزلی ، گفت : ...

  |

  نظرات کاربران