در حال بارگذاری ...
 • نیاز به ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج

  ساخت یک و نیم کیلومتر مانده نیز که بخش سخت پروژه شامل یک دستگاه تونل مسیر داخل روستای صلوات آباد است در آینده آغاز می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت : ادامه عملیات اجرایی احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج به طول چهار و نیم کیلومتر در حال انجام است و اتمام این پروژه در دست اجرا ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  جهانگیر الیاسی به تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های راه‌سازی استان پرداخت و اظهار کرد : از جمله پروژه‌های مهم استان پروژه احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد در سنندج به طول ۲۱ کیلومتر است که عملیات اجرایی آن در سنوات گذشته شروع شده و تاکنون ۱۵ کیلومتر از آن به بهره برداری رسیده و از باقیمانده مسیر نیز چهار ونیم کیلومتر در دست اجرا است.

  الیاسی ادامه داد : ساخت یک و نیم کیلومتر مانده نیز که بخش سخت پروژه شامل یک دستگاه تونل مسیر داخل روستای صلوات آباد است در آینده آغاز می‌شود .

  وی با اشاره به اینکه اعتبار قرارداد چهار و نیم کیلومتر در دست ساخت ۳۰۰ میلیارد تومان است گفت : تا کنون برای عملیات انجام شده ۸۰ میلیارد تومان هزینه شده و اتمام مانده پروژه ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .
  مطالب مرتبط

  پروژه بزرگراهی غرب کشور از جمله طرح‌های راهسازی است که پنج استان از جمله کردستان را در بر می‌گیرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از ایمن سازی ورودی شهر مریوان با انجام تعریض طرفین باند موجود و ایجاد چهارخطه در این محدوده خبر ...

  |

  نظرات کاربران