در حال بارگذاری ...
 • اجرای خط کشی ۳۰۰ کیلومتر از جاده های سیستان و بلوچستان طی دو ماه نخست سال جاری

  اجرا و نصب حفاظ فلزی و بتنی به طول ۲ کیلومتر ، اجرا ، تعمیر و نصب ۱۵۰۰ عدد علائم و تجهیزات ایمنی از دیگر اقدامات این اداره کل برای تامین ایمنی عبور و مرور جاده‌ای بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی ۳۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل طی دو ماهه سال جاری خبر داد .

  ایوب کرد با بیان اینکه در دو ماهه نخست سال جاری ، ۳۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی شمال استان  خط کشی شده است ، گفت : به منظور افزایش ایمنی راه‌های استان اقدامات موثری در دست اجراست که یکی از آن‌ها خط کشی محورها است .

  وی در ادامه گفت : اجرا و نصب حفاظ فلزی و  بتنی به طول ۲ کیلومتر ، اجرا ، تعمیر و نصب ۱۵۰۰ عدد علائم و تجهیزات ایمنی از دیگر اقدامات این اداره کل برای تامین ایمنی عبور و مرور جاده‌ای بوده است .  

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان افزود : ساخت و تعمیر و نصب ۱۰۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی ، اجرای روشنایی به‌صورت نقطه‌ای ۲ تقاطع و تعمیر و نصب ۳۰ عدد چراغ چشمک زن و فلش سولار طی این بازه‌ی زمانی در راستای ارتقای ایمنی محورها توسط این اداره کل اجرا شده است .

  کرد در خاتمه یادآور شد : کاربران جاده‌ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در محورهای مواصلاتی استان از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ همکاران ما را مطلع کرده تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام شود .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی ۳۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی تحت پوشش ...

  |

  تنکابن دارای ۷۰۰ کیلومتر راه ارتباطی است که پیگیر اجرای عملیات خط کشی در دیگر محورهای این شهرستان نیز هستیم .

  |

  از ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه ارتباطی موجود در مازندران مقدار ۶۵۷ کیلومتر در نوشهر قرار دارد .

  |

  افزون بر ۶۵۰ کیلومتر خط کشی ، ۸۲ کیلومتر روکش آسفالت ، ۴۵۰۰ کیلومتر شانه‌سازی تعدیل شیب شیروانی ، تعمیر و نصب ۶۰۰۰ عدد تابلو و علائم ، رفع هشت نقطه پرحادثه و ... در راه‌های استان همدان انجام شده و این روند همچنان به‌طور ویژه ادامه دارد .

  |

  از ابتدای سال‌جاری تاکنون برای ایمن‌سازی راه‌های منتهی به مرز باشماق ، ١٢٠٠ کیلومتر خط‌کشی ، ۲۳۷۵ عدد تابلو و علایم ایمنی راه‌ها در سطح جاده‌های استان تعمیر و نصب شده است .

  |

  نظرات کاربران