در حال بارگذاری ...
 • هدف‌گذاری برای انجام ۱۰۰ کیلومتر روکش آسفالت در جاده های استان بوشهر طی سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به هدف‌گذاری ۱۰۰ کیلومتر روکش آسفالت طی سال جاری گفت : عملیات اجرایی تعریض ، بهسازی و روکش آسفالت محور «لاور شرقی - دشت پلنگ» در شهرستان دشتی تا پایان خرداد ماه تکمیل می‌شود .

  عبدالکریم اخترشناس گفت : عملیات اجرایی تعریض ، بهسازی و روکش آسفالت محور «لاور شرقی - دشت پلنگ» در شهرستان دشتی تا پایان خرداد ماه تکمیل می‌شود . افزایش ایمنی ، تسهیل جابه‌جایی محصولات کشاورزی ، کاهش تصادفات جاده‌ای و رضایتمندی کاربران جاده‌ای از اهداف این پروژه است .

  اخترشناس یادآور شد : تعریض و بهسازی این محور توسط اداره کل راه و شهرسازی و روکش آسفالت آن از سوی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت . به زودی عملیات تکمیلی باند دوم محدوده روستای لاور شرقی آغاز خواهد شد .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به هدف‌گذاری ۱۰۰ کیلومتر روکش آسفالت طی سال جاری یادآور شد : از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۵ کیلومتر روکش آسفالت در استان اجرا شده است .
  مطالب مرتبط

  مرمت و بهسازی آسفالت آزادراه زنجان - قزوین از مطالبات به حق تردد کنندگان این آزادراه است که تا پایان سال جاری ، روکش آسفالت این آزادراه به طول ۲۲ کیلومتر به اتمام می‌رسد .

  |

  در موضوع روکش راه‌های اصلی و شریانی سه آزادراه قم - کاشان ، کاشان - اصفهان و زنجان - تبریز به سازمان راهداری واگذار شد که ۲ هزار میلیارد تومان آن برای اتوبان قم - کاشان - اصفهان و ۱.۵ همت برای اتوبان زنجان - تبریز در نظر گرفته شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌های ایلام از روکش آسفالت بیش از ۴۲ کیلومتر از راه‌های این استان از ابتدای سال جاری ...

  |

  مطابق برنامه‌ریزی انجام شده ، در سال جاری حداقل ۱۵ هزار کیلومتر لکه‌گیری و انواع روکش آسفالت در راه‌های اصلی و شریانی کشور اجرا خواهد شد و در صورت تأمین اعتبار لازم ، این رقم تا ۱۷ هزار کیلومتر قابل افزایش خواهد بود .

  |

  در مجموع و در بازه زمانی سال گذشته تا کنون ۴۲ کیلومتر از راه‌های درون و برون شهری ایوان بهسازی و روکش آسفالت شده است . عملیات اجرایی روکش آسفالت چهار و نیم کیلومتر دیگر نیز با اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد ریال در دست اجرا است .

  |

  نظرات کاربران