در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به پرونده تخلف ۹ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر برون شهری در خراسان شمالی

  کاربران جاده‌ای می‌توانند نظر ، انتقاد یا شکایت خود را از طریق سامانه گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه رسیدگی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی یک ماه گذشته ، در کمیسیون ماده ۱۲ آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی به پرونده تخلف ۹ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر خراسان شمالی رسیدگی شد .

  محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : در کمیسیون ماده ۱۲ آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، پرونده تخلف ۵ شرکت حمل و نقل کالا و ۴ شرکت مسافربری مورد رسیدگی قرار گرفت و منجر به صدور رأی جریمه نقدی شد .

  وی با بیان این که با تخلفات صدور بارنامه یا صورت وضعیت صوری شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر برخورد می شود ، افزود : امیدواریم شرکت‌ها ، مؤسسات حمل‌ و نقل کالا ، مسافر و رانندگان ، ضوابط و مقررات را رعایت کنند تا شاهد هیچ‌گونه تخلفی در این حوزه نباشیم .

  مشتری تصریح کرد : کاربران جاده‌ای می‌توانند نظر ، انتقاد یا شکایت خود را از طریق سامانه گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه رسیدگی شود .
  مطالب مرتبط

  مردم ، رانندگان و صاحبان کالا و بار می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه با متخلفان برخورد های قانونی لازم انجام شود .

  |

  در حال حاضر کارت هوشمند رانندگان حمل ‌و نقل جاده‌ای به صورت غیرحضوری تمدید می‌شود .

  |

  عمده تخلفات بررسی شده در کمیسیون ماده ۱۱ مربوط به حمل بار بدون بارنامه ، عدم رعایت مقررات حمل و نقل ، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، فقدان تجهیزات ایمنی و حرکت در مسیر غیر مجاز است .

  |

  ۵ هزار و ۱۹۳ ناوگان باری و ۳ هزار و ۳۱۹ وانت بار با ۸ هزار و ۸۳۷ راننده در حمل تولیدات استان به سایر نقاط و جابه‌جایی کالای مورد نیاز از استان‌های دیگر خدمات‌رسانی می‌کنند .

  |

  با عنایت به تخصیص اعتبارات درخواستی ، در سال جاری طرح خرید ۲۰ دستگاه سامانه جدید نظارت تصویری جهت تعویض با سامانه‌های قبلی اجرایی شد . همچنین در قالب این طرح ، ۴ دستگاه سامانه نظارت تصویری جدید دیگر به مجموع دوربین‌های نظارت تصویری در طول راه‌های استان اضافه و در مجموع به ۳۰ ...

  |

  نظرات کاربران