در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به پرونده تخلف ۹ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر برون شهری در خراسان شمالی

  کاربران جاده‌ای می‌توانند نظر ، انتقاد یا شکایت خود را از طریق سامانه گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه رسیدگی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی یک ماه گذشته ، در کمیسیون ماده ۱۲ آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی به پرونده تخلف ۹ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر خراسان شمالی رسیدگی شد .

  محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : در کمیسیون ماده ۱۲ آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده ۳۱ و ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، پرونده تخلف ۵ شرکت حمل و نقل کالا و ۴ شرکت مسافربری مورد رسیدگی قرار گرفت و منجر به صدور رأی جریمه نقدی شد .

  وی با بیان این که با تخلفات صدور بارنامه یا صورت وضعیت صوری شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر برخورد می شود ، افزود : امیدواریم شرکت‌ها ، مؤسسات حمل‌ و نقل کالا ، مسافر و رانندگان ، ضوابط و مقررات را رعایت کنند تا شاهد هیچ‌گونه تخلفی در این حوزه نباشیم .

  مشتری تصریح کرد : کاربران جاده‌ای می‌توانند نظر ، انتقاد یا شکایت خود را از طریق سامانه گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه رسیدگی شود .
  مطالب مرتبط

  مردم ، رانندگان و صاحبان کالا و بار می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه با متخلفان برخورد های قانونی لازم انجام شود .

  |

  در حال حاضر کارت هوشمند رانندگان حمل ‌و نقل جاده‌ای به صورت غیرحضوری تمدید می‌شود .

  |

  به منظور بازدارندگی ، شناسایی و اعمال قانون بر تخلفات رانندگی و همچنین ارتقا ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی‌های جاده‌ای ، طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی توسط این اداره کل و قرارگاه پلیس راه استان به صورت مستمر در حال اجرا است .

  |

  در خرداد ماه سال جاری تعداد ۱۴۴۷ پروانه تردد صادر شد که شهرستان بازرگان با صدور ۹۸۸ پروانه بیشترین تعداد پروانه عبور بارهای ترافیکی استان را در خرداد ماه صادر کرده است .

  |

  به شکل مستمر نظارت بر عملکرد فعالیت رانندگان فعال ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر با انجام بازدیدهای دوره‌ای اجرا می‌شود .

  |

  نظرات کاربران