در حال بارگذاری ...

هندی ها به پروژه‌های زیرساخت تسهیلات ارائه می دهند

به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جمع خبرنگاران به تشریح سرمایه‌گذاری هندی ها در بندر شهید بهشتی چابهار و همچنین خط اعتباری دویست و پنجاه میلیون دلاری که قابل افزایش تا یک میلیارد دلار هست ، پرداخت .

 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

سیلو ۱۰۰ هزار تنی بندر شهید بهشتی چابهار به ارزش ۲۰ هزار میلیارد ریال ، سه پست اسکله نفتی بندر شهید رجایی به ارزش ۱۰ هزار میلیارد ریال ، کریدور دسترسی به بندر شهید بهشتی چابهار به طول ۱.۸ کیلومتر به ارزش ۹۰۰۰ میلیارد ریال و کمربند اختصاص بندر نوشهر به ارزش ۸۰۰۰ میلیارد ریال از ...

|

در جلسه با وزیر بنادر و کشتیرانی هند اعلام شد شرکت مشترک کشتیرانی ایران و هند احیا شود ، ایران و هند در مقطعی در گذشته شرکت مشترک کشتیرانی داشتند و شرکت کشتیرانی مشترک دو کشور در منطقه فعال بود ، اما با مشکلاتی مواجه شدیم که بخشی از آن تحریم بود این شرکت منحل شد . 

|

بخش خصوصی بازوی اجرایی سازمان بنادر و دریانوردی برای عملیاتی کردن اهداف کلان در بندر شهیدبهشتی چابهار است و به عنوان شریک تجاری در مسیر تحقق سیاست‌های کلی توسعه دریامحور پا به پای سازمان بنادر و دریانوردی گام بر می‌دارد .

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ، سفیر هند در تهران با اشاره برگزاری انتخابات سراسری در این کشور در هفته‌های گذشته و همچنین در پیش بودن برگزاری انتخابات ...

|

عملیات محوطه سازی این پروژه در مساحتی به میزان یک هکتار اجرایی شده است .

|

نظرات کاربران