در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی تعریض گردنه اسدآباد به طول ۱۴ کیلومتر

  به منظور تسریع در روند اجرایی عملیات تعریض از ظرفیت ماشین آلات راهداری نیز در این طرح استفاده می‌شود چرا که گردنه اسدآباد مسیر عبوری ترافیک استانهای غربی کشور و راه کربلا نیز محسوب می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری استان همدان از آغاز عملیات اجرایی تعریض گردنه اسدآباد به طول ۱۴ کیلومتر خبر داد .

  مهرداد آهکی گفت : هم اکنون عملیات اجرایی تعریض و ترانشه برداری در گردنه اسدآباد با فعالیت دو اکیپ امانی و پیمانی آغاز شده است و تاپایان فصل کاری ادامه خواهد داشت . برآوردهای اولیه برای اجرای تعریض گردنه اسدآباد بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان می‌باشد که در صورت تامین به موقع اعتبارات مورد نیاز این عملیات در سالجاری به نتیجه خواهد رسید .

  وی با اشاره به اهمیت گردنه اسدآباد گفت : به منظور تسریع در روند اجرایی عملیات تعریض از ظرفیت ماشین آلات راهداری نیز در این طرح استفاده می‌شود چرا که گردنه اسدآباد مسیر عبوری ترافیک استانهای غربی کشور و راه کربلا نیز محسوب می‌شود .

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان همدان یادآور شد : در سال گذشته به منظور ایمن‌سازی و حذف مقطع حادثه‌خیز نسبت به اجرای عملیات نصب حفاظ بتنی میانی نیوجرسی و ساماندهی و جایگزین سیستم روشنایی گردنه اسدآباد اقدام و طبق اعلام پلیس راه استان همدان با اجرای طرحهای فوق این گردنه از ایمن‌ترین گردنه‌های کشور شده است .
  مطالب مرتبط

  برای رفع افتادگی شانه خاکی ، اجرای شیب شیروانی و رفع پرتگاه‌های موجود حدوداً شش هزار مترمکعب عملیات خاکی تاکنون در طول چهار کیلومتر انجام شده است‌ .

  |

  تکمیل و احداث این میزان راه روستایی در استان نقش بسزایی در محرومیت زدایی و تسهیل ارتباط جمعیت ساکن روستا با مراکز بخش و شهرستان‌ها ایفا می‌کند .

  |

  بنا به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان طی ۴۸ ساعت آینده ، حدود ۲۰۰ میلی‌لیتر امکان بارندگی وجود دارد و شرق تا غرب استان را در بر می گیرد ، بر همین اساس شهرستان‌های ریگان و گنبکی بیشترین بارندگی و پس از آن حوزه مرکزی و شهرستان‌های غربی بیشترین بارش را خواهند داشت .

  |

  مشکلات به وجود آمده به واسطه سیلاب اخیر توسط همشهریان به سامانه ۱۴۱ انعکاس یافته و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت : سال گذشته ۹ نقطه پرحادثه در طول محورهای استان رفع شد ...

  |

  نظرات کاربران