در حال بارگذاری ...
 • ابراز تمایل شرکت‌ها برای همکاری با راه آهن چین در کریدور میانی با وقوع حوادث دریای سرخ

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با ایجاد نا‌امنی‌های دریای سرخ توسط حوثی‌ها ، زمان و هزینه حمل و نقل دریایی در دریای سرخ به شدت افزایش پیدا کرده است ، به همین دلیل تمایل فورواردر‌ها به استفاده از مسیر چین افزایش یافته به طوری که هزینه حمل هر کانتینر از چین به اروپا به حدود ۶۵۰۰ دلار کاهش پیدا کرده است .

  فورواردر‌های بزرگی مانند DHL و Kuehne Nagel تمایل استفاده از این کریدور از مسیر قزقستان به اروپا پیدا کرده‌اند .

  DHL اظهار کرد ، تقاضای حمل از این مسیر به روسیه در ماه‌های گذشته تا ۴۰ درصد افزایش نشان می دهد .
  مطالب مرتبط

  در حالی که موقعیت جغرافیایی در سمت چین وضعیت دشوای دارد و به بیش از ۲۰۰ پل و تونل نیاز دارد ، نقش این مسیر به عنوان اولین بخش از راه آهن به سنگاپور آن را برای چین دارای جذابیت می کند . پروژه مشترک لائوس و چین بخشی از طرح کمربند و جاده این کشور است .

  |

  پیش‌بینی می‌شود آمریکای شمالی ، خاورمیانه و آسیا به ترتیب میزان رشد بالاتر از ۳.۶، ۳.۵ و ۳.۴ را تجربه کنند؛ اما آمریکای جنوبی با ۲.۶ درصد رشد صادرات کندتر و اروپا با ۱.۵ درصد نسبت به میانگین سالانه ۲.۶ درصدی نسبت به سایر کشور‌ها عقب می‌ماند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ ساخت خطوط سریع السیر ریلی در کشوری پهناور مانند چین ، به اولویت نخست دولت در حمل و نقل داخلی تبدیل شده است . چینی ها ...

  |

  آفریقا ۶ درصد از تجارت دریایی جهان را تشکیل می‌دهد ، اما در حال حاضر اکثر کالا‌ها از طریق کشتی در بنادر این کشور در واقع دپو شده و در انتظار دریافت خدمات هستند تا به مسیر خود ادامه دهند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دریای سرخ که بحران آن طی سه ماه اخیر افکار عمومی جامعه دریایی و اکثر مردم جهان را به خود جلب کرده است ، پیش از این اگر چه عبور و ...

  |

  نظرات کاربران