در حال بارگذاری ...
 • نصب و تعمیر ۵۰۰ شاخه گاردریل در راه‌های شهرستان سلطانیه

  نیروهای راهداری این شهرستان با تمام توان برای خدمت‌رسانی به کاربران جاده‌ای تلاش می‌کنند تا مسیر خدمت‌رسانی به مردم هموارتر شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه گفت : طی دو ماه گذشته ۵۰۰ شاخه گاردریل با هدف ارتقای ایمنی کاربران جاده‌ای در محورهای تحت پوشش نصب و تعمیر شده است .

  حمید نظری با اشاره به عملکرد دو ماه گذشته اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه اظهار کرد : نصب و تعمیر ۵۰۰ شاخه گاردریل در محورهای تحت پوشش با نورد و بازسازی گاردریل‌های فرسوده ۸۰۰ میلیون تومان صرفه‌جویی مالی صورت گرفته است .

  وی افزود : تعمیر ۳۶ چراغ چشمک‌زن در نقاط پرحادثه و تقاطع‌ها ، لکه‌گیری محورهای روستایی المکی ، روستای قلعه ، والایش ، ارجین و عباس‌آباد نیز در این بازه زمانی انجام شده است .

  رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه در پایان با اشاره به اینکه پاک‌سازی و جارو زنی دستی محورهای اصلی نیز به طور مستمر انجام می‌شود ، گفت : نیروهای راهداری این شهرستان با تمام توان برای خدمت‌رسانی به کاربران جاده‌ای تلاش می‌کنند تا مسیر خدمت‌رسانی به مردم هموارتر شود .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد گفت : طی بارش‌های روزهای سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه ، مبلغ ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از کسب رتبه برتر این استان در رفع نقاط پرتصادف در کشور خبر داد و گفت : در ...

  |

  استان مازندران دارای ۷۸۹۷ کیلومتر راه روستایی است که ۱۰۵۰ کیلومتر آن در شهرستان بابل است لذا ایمن سازی و بهسازی راه‌های ارتباطی از جمله فعالیت‌های مهم این اداره است .

  |

  به زودی تعدادی سامانه حمل و نقل هوشمند جاده‌ای ، دوربین‌های ثبت تخلفات ، ترددشمار و دوربین‌های عکس برداری در محورهای سطح شرق استان کرمان نصب خواهد شد که امیدواریم با اجرای این سامانه‌ها شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم .

  |

  این پروژه با نصب ۳۲ پایه در میدان و جزیره‌های اتصال سه باند توسط اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان در حال اجرا است .

  |

  نظرات کاربران