در حال بارگذاری ...
 • تعمیر و احیای ۲۴ دستگاه چراغ چشمک‌زن در نقاط پرحادثه شهرستان ایجرود

  این طرح در راستای خدمت رسانی به ساکنین روستاهای منطقه عملیاتی شده که سطح پوشش آن شامل روستاهای ظهیرآباد ، عسلی ، هشیان ، گل زرد ، آب بخشان ، نیاززاغه ، آقبلاغ ، باقرآباد ، حاج یوسف ، آقچه بلاغ ، کهنه حصار و ... است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت : عملیات اجرای لکه گیری و روکش آسفالت برای نگهداری از راه‌های روستایی موجود در شهرستان شازند با اعتباری نزدیک به ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار شروع شده است .

  مهرداد جهانی با اشاره به اهمیت نگهداری از راه‌های روستایی موجود همسو با ساخت راه‌های جدید ، از شروع عملیات اجرای لکه گیری و روکش آسفالت در بخش های مرکزی ، سربند و زالیان شهرستان شازند خبر داد . اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که شامل رفع خرابی‌ها در مسیری به طول ۴۰ کیلومتر می‌شود .

  به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ، این طرح در راستای خدمت رسانی به ساکنین روستاهای منطقه عملیاتی شده که سطح پوشش آن شامل روستاهای ظهیرآباد ، عسلی ، هشیان ، گل زرد ، آب بخشان ، نیاززاغه ، آقبلاغ ، باقرآباد ، حاج یوسف ، آقچه بلاغ ، کهنه حصار و ... است .

  جهانی یادآور شد : طی سال‌های اخیر اقدامات خوبی هم در حوزه ساخت راه‌های روستایی شهرستان شازند و برخوردار ساختن روستاهای بالای ۲۰ خانوار از راه آسفالته صورت گرفته که از آن جمله می‌توان به ساخت ۲۲ کیلومتر راه برای روستاهای ده حسین ، چهارچریک ، ده ذوالفقار ، آدینه مسجد ، علی آباد ، بانه ، تکیه ، گزطاف ، تلخستان و همچنین تعریض محور فر - بصری به طول ۱۵ کیلومتر اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  در شهرستان فومن حدود سه هزار و ۱۷۰ میلیون ریال پروژه در بخش‌های مختلف مورد بهره برداری قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به روکش آسفالت ، تعویض سیم‌های مسی فرسوده با کابل های خودنگهدار برق ، راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرد . همچنین از سه دهنه پل در حال احداث شهرستان ...

  |

  از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع بیش از ۴۲ کیلومتر راه روستایی ساخته شده و به بهره برداری رسیده است که این میزان از راه‌های روستایی در استان بی شک تأثیر بسزایی در رفع محرومیت و ارتقا سطح دسترسی خانوار روستایی از راه مناسب آسفالته و شاخص‌های توسعه روستایی خواهد داشت .

  |

  جسم و بدنه جاده‌ها به مرور زمان به دلیل عبور وسایل نقلیه و شرایط جوی صدمه می‌بیند که به منظور افزایش عمر جاده ، عملیات روکش آسفالت حفاظتی محورهای اصلی شریانی سطح استان در دست اقدام است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت : عملیات اجرای لکه گیری و روکش آسفالت برای نگهداری از راه‌های ...

  |

  با تلاش جهادی و پیگیری‌های مستمر برای جذب اعتبار مورد نیاز ، عملیات روکش آسفالت محور زنجان - بیجار به طول ۸ کیلومتر آغاز شد و تا پایان خرداد ماه به پایان می‌رسد . برای اجرای این طرح به طول ۸ کیلومتر ، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است .

  |

  نظرات کاربران