در حال بارگذاری ...
 • پویش چشم به راهیم به دنبال تبیین مفهوم "مسیر سفر بخشی از سفر" بود

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، حمیدرضا شهرکی در نشست خبری ارائه اقدامات و عملکرد وزارت راه و شهرسازی در حوزه سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ ، به تجربه اجرای پویش «چشم به راهیم» با هدف افزایش ایمنی سفرها و کاهش سوانح جاده‌ای و تاکید بر تاثیرگذاری سرنشینان و همراهان بر ایمنی سفر اشاره کرد و گفت : این پویش فرصت گفتگوی مسئولان خدمات سفر با مسافران را فراهم آورده و در قالب اجرای آن ، تولید محتوای آموزشی و فرهنگی قابل توجهی اتفاق افتاد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  بیشترین حجم سفرها به استان‌های واقع در شمال ، غرب و جنوب کشور و از محورهای مواصلاتی استان‌های تهران ، البرز ، قم ، مرکزی انجام شده است .

  |

  برای پیشگیری از وقوع تصادفات باید بکوشیم وضعیت مؤلفه‌های مرتبط با خودرو ، راه‌ ، رفتار استفاده کنندگان از راه ها و مدیریت ایمنی به ویژه در زمینه موضوع مدیریت سرعت را ارتقاء دهیم .

  |

  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای متعهد است تا پایان دولت سیزدهم ۸۸۷ نقطه پرحادثه‌ را اصلاح کند ، تعهد امسال این سازمان اصلاح ۴۰۰ نقطه بوده که تاکنون با اصلاح ۴۱۲ نقطه ، بیش از مجموع تعهد شده محقق شده است . با اصلاح ۳۱۳ نقطه پرحادثه‌ که پیشتر شناسایی شده و در دستور کار قرار ...

  |

  در راستای تحقق شعار نوروز امسال با عنوان «ارتقاء ایمنی و ایجاد آرامش» چهار طرح ویژه شامل کنترل مدیران فنی ، کنترل مبدأ و مقصد ناوگان حمل و نقل ، تشدید نظارت بر مراکز معاینه فنی و طرح کنترل تطبیق اسناد با شرایط تردد ناوگان در مسیرهای جاده‌ای اجرا شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس پلیس راه راهور فراجا اعلام کرد : ۲۲ درصد جانباختگان تصادفات رانندگی بین ۲۰ تا ۳۰ سال هستند که جمعیت جوان را تشکیل می دهند ...

  |

  نظرات کاربران