در حال بارگذاری ...
 • اختلاس ۱۰۸ میلیارد تومانی در مجتمع بندری امام خمینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با عذرخواهی از مردم بابت اختلاس انجام شده در مجتمع بندری امام خمینی گفت : ردیابی متهم در دستور کار قرار گرفته و به طور قطع مبلغ خارج شده از کشور به بیت‌المال باز می‌گردد .

  علی‌اکبر صفایی گفت : همه توان ما با حمایت بسیار خوب دستگاه نظارتی و قوه قضاییه این است که مبلغ یاد شده به بیت‌المال بازگردد . متخلف فردی به نام "آرش اشتری" کارشناس مسئول مالی یکی از ادارات مالی بنادر تابع بود که شیادانه ۱۰۸ میلیارد تومان را از کشور خارج کرد .

  صفایی خاطرنشان کرد : چند روز بعد این اختلاس توسط مسئولان حراست کشف شد و اکنون وزارت اطلاعات ، اطلاعات سپاه و دادستانی در حال ردیابی فرد مذکور هستند و برخورد قاطع با متخلف انجام خواهد شد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  فرآیند تحویل و تحول پایانه مواد معدنی در نشست مشترک مدیران شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان مورد بررسی و چارچوب آن تعیین شد .

  |

  با کشف تخلف توسط حراست و پیگیری‌های دادستان شهرستان ، اداره اطلاعات ، قوه قضاییه و اطلاعات سپاه ، همه توانمان برای بازگرداندن مبلغ مذکور و برخورد قاطع با فرد متخلف به کار گرفته می شود .

  |

  استقرار تیم‌های امداد و نجات دریایی در گردشگاه‌های دریایی در پارک ساحلی بندرامام خمینی(ره) و مجیدیه ماهشهر و همچنین استقرار شناورهای ناجی و همیار ناجی ، نیروهای ناجیان غریق اداره کل در تمام مدت فعالیت قایق‌های تفریحی در محل‌های گردشگری دریایی مجاز از اهم این اقدامات برای ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست ریاست جمهوری طی حکمی «محمد جلال‌مآب» را به سمت دبیر شورای توسعه سواحل مکران منصوب کرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در مراسمی با حضور محمدحسین علامه عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و منابع و مدیران این معاونت، محمد علی ...

  |

  نظرات کاربران