در حال بارگذاری ...
 • صداوسیما طبق قرارداد ، اقدامات مثبت سازمان راهداری را اطلاع رسانی می کند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری با اشاره به اثربخشی پویش در سال‌های گذشته از خدمات‌رسانی ۱۲ هزار نیروی سازمان راهداری ، ۹ هزار دستگاه ماشین‌آلات و ۱۲۰۰ راهدارخانه در ایام سفرهای نوروزی خبر داد .

  وی عنوان کرد : با بهره‌گیری از تجارب سال‌های گذشته ، پویش «چشم به راهیم» به صورت متحدالشکل با تمرکز بر محتوا ، کیفیت‌بخشی و اثرگذاری در همه محورهای پرتردد کشور اجرا می‌شود .

  وی با اشاره به استقرار ایستگاه رادیویی در مکان‌های اجرای پویش به منظور مصاحبه زنده با مردم و مسافران طی طرح نوروزی ، از تقویت تعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با صدا و سیما و اجرای برنامه‌های تلویزیونی در ایام نوروز به منظور انعکاس گوشه‌هایی از خدمات ، اقدامات و توانمندی‌های این سازمان به هموطنان خبر داد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  بیشترین حجم سفرها به استان‌های واقع در شمال ، غرب و جنوب کشور و از محورهای مواصلاتی استان‌های تهران ، البرز ، قم ، مرکزی انجام شده است .

  |

  سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای متعهد است تا پایان دولت سیزدهم ۸۸۷ نقطه پرحادثه‌ را اصلاح کند ، تعهد امسال این سازمان اصلاح ۴۰۰ نقطه بوده که تاکنون با اصلاح ۴۱۲ نقطه ، بیش از مجموع تعهد شده محقق شده است . با اصلاح ۳۱۳ نقطه پرحادثه‌ که پیشتر شناسایی شده و در دستور کار قرار ...

  |

  سال گذشته عمده اعتبارات توسعه راه‌های فرعی و روستایی به شورای برنامه‌ریزی استان‌ها ابلاغ شده و قاعدتا پروژه ها با تصمیم‌گیری در شورای برنامه‌ریزی توزیع اعتبار شده است .

  |

  بیشترین تردد بین استانی در روز ۲۴ فروردین و همزمان با موج بازگشت تعطیلات عید سعید فطر با تردد ۲ میلیون و ۹۴۸ هزار و ۳ وسیله نقلیه ثبت شده است . همچنین کمترین میزان تردد روزانه وسایل نقلیه با یک میلیون و ۹۲۵ هزار و ۷۴۹ تردد، مربوط به روز ۱۹ فروردین بوده است .

  |

  در این تفاهم‌نامه مشترک همکاری ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نسبت به اعلام ظرفیت‌های همکاری مشترک در قالب مطالعه ، احداث ، نگهداری و داده‌برداری راه‌های روستایی کشور و اولویت‌های موجود در قالب بسته‌های مشارکتی به بسیج متعهد شده است .

  |

  نظرات کاربران