در حال بارگذاری ...
 • اضافه شدن ۹۰۰ صندلی به ظرفیت هوایی روزانه کشور با بازگشت بوئینگ ملکی هواپیمایی چابهار

  صندلی‌ها و کابین مسافران این هواپیما نیز در راستای افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به هموطنان ، تعویض و نوسازی کامل شده است و با ورود این هواپیما به ناوگان هواپیمایی چابهار ، تعداد ۹۰۰ صندلی به ظرفیت حمل و نقل روزانه هوایی کشورمان افزوده شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، یک فروند هواپیمای ملکی بوئینگ MD-۸۲ با ظرفیت ۱۶۰ صندلی پس از پایان اورهال و با تکیه بر منابع مالی داخلی شرکت و بهره‌گیری از مراکز تعمیراتی مجهز و به روز کشور ، به خط پرواز هواپیمایی چابهار اضافه و۹۰۰ صندلی به ظرفیت حمل‌ونقل روزانه هوایی کشورمان افزوده شد .

  روابط عمومی هواپیمایی چابهار اعلام‌ کرد ؛ یک فروند هواپیمای ملکی بوئینگ MD-۸۲ با ظرفیت ۱۶۰ صندلی پس از پایان اورهال و با تکیه‌بر منابع مالی داخلی شرکت و بهره‌گیری از مراکز تعمیراتی مجهز و بروز کشور ، به خط پرواز هواپیمایی چابهار افزوده شد .

  این هواپیما به علامت ثبتی EP-CBH پس از پایان مراحل تعمیرات سنگین و بازرسی‌های دوره‌ای مربوطه (C چک) ، شامل بازرسی بدنه و تعمیرات مورد نیاز ، تأمین موتور ، نوسازی کامل کابین و نصب سیستم جدید روشنایی کابین مسافرین و با انجام پرواز آزمایشی به‌صورت موفقیت‌آمیز ، وارد ناوگان عملیاتی این شرکت می‌شود .

  گفتنی است ؛ صندلی‌ها و کابین مسافران این هواپیما نیز در راستای افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به هموطنان ، تعویض و نوسازی کامل شده است و با ورود این هواپیما به ناوگان هواپیمایی چابهار ، تعداد ۹۰۰ صندلی به ظرفیت حمل و نقل روزانه هوایی کشورمان افزوده شد .
  نظرات کاربران