در حال بارگذاری ...
 • برقراری ۸۲۴ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه اصفهان طی طرح نوروزی ۱۴۰۳

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : از ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین‌ماه امسال تعداد ۸۲۴ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه اصفهان انجام شد .

  حسن کحال‌زاده در خصوص وضعیت سفر و مسافر در بخش هوایی در طرح نوروزی ۱۴۰۳ اظهار کرد : از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه امسال تعداد پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان ۸۲۴ پرواز بوده است .  

  وی با بیان اینکه از این تعداد ، ۶۶۲ پرواز داخلی و ۱۶۲ پرواز خارجی بوده ، گفت : در مجموع تعداد ۹۴ هزار و ۵۶۴ مسافر با این پروازها در فرودگاه اصفهان اعزام و پذیرش‌شده‌اند .  

  رئیس شورای هماهنگی ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد : در این بازه زمانی تعداد ۳۷ هزار و ۹۴۹ مسافر پروازهای داخلی و تعداد ۹ هزار و ۷۰۱ مسافر پروازهای خارجی به‌ وسیله هواپیما از فرودگاه اصفهان خارج شدند . در این مدت در مجموع ۴۶ هزار و ۹۱۴ مسافر نوروزی شامل ۳۷ هزار و ۱۴۵ مسافر پروازهای داخلی و تعداد ۹ هزار و ۷۶۹ مسافر پروازهای خارجی از خدمات فرودگاه اصفهان بهره‌مند و وارد اصفهان شدند .  

  کحال‌زاده در خصوص پرترافیک‌ترین روزهای فرودگاه اصفهان خاطرنشان کرد : از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه امسال، روزهای دوم و نهم فروردین ماه بیشترین پرواز داخلی و روزهای ۲۷ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و ۵ و ۷ فروردین ماه سال جاری بیشترین پرواز خارجی انجام شده‌ است . 
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی از انجام ۱۲ هزار و ۹۵۳ پرواز داخلی و خارجی از فرودگاه تبریز خبر داد و گفت : یک ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ به حضور سرپرست اداره کل مخابرات ، فناوری اطلاعات هوانوردی و امنیت فضای مجازی شرکت فرودگاه‌ها ؛ مرکز AFTN و دیتاسنتر ...

  |

  تعداد کل ناوگان مسافری استان همدان بالغ بر هزار و ۵۰۰ دستگاه از انواع اتوبوس ، مینی‌بوس و سواری است . همچنین دو هزار و ۴۰ راننده دارای کارت هوشمند ناوگان مسافربری هستند .

  |

  اقدامات بخش راهداری در این حوزه شامل نگهداری زیرساخت‌ها و راه‌ها می‌شود ، جاده باید سالم ، تمیز و ایمن باشد که این مسئله هم از حیث نگهداری و کیفیت آسفالت مهم است و هم از نظر تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی که مسافر بتوانند به راحتی طی طریق کند .

  |

  ۶۸ هزار و ۵۵۶ فقره بارنامه توسط عوامل ذیربط صادر شده‌ است .

  |

  نظرات کاربران