در حال بارگذاری ...
 • اتمام عملیات اجرایی کمربندی ایلخچی از اولویت‌های راه و شهرسازی آذربایجان شرقی

  وزارت راه و شهرسازی دارای رسالت مهمی در حوزه‌های مختلف اجرایی است و به‌ تبع آن ، اداره کل راه و شهرسازی استان نیز وظایف مهم و سنگینی بر دوش دارد که باید با تمام توان جهت پیشبرد اهداف و انجام وظایف به‌نحو احسن ، تلاش کنیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در بازدید از کارگاه عملیاتی کمربندی ایلخچی گفت : تسریع در روند عملیاتی کمربندی ایلخچی از اولویت‌های اجرایی راه و شهرسازی استان است .

  سید احمد موسوی در ادامه سفرهای شهرستانی و بازدید میدانی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن و سایر پروژه‌های مرتبط سطح استان ، در شهرستان اسکو حاضر شده و روند عملیاتی آنها را مورد ارزیابی قرار داد .

  وی در جریان بازدید از پروژه‌های این شهرستان عنوان کرد: وزارت راه و شهرسازی دارای رسالت مهمی در حوزه‌های مختلف اجرایی است و به‌ تبع آن ، اداره کل راه و شهرسازی استان نیز وظایف مهم و سنگینی بر دوش دارد که باید با تمام توان جهت پیشبرد اهداف و انجام وظایف به‌نحو احسن ، تلاش کنیم .

  موسوی در حاشیه بازدید از پروژه کمربندی ایلخچی نیز خاطرنشان کرد : یکی از پروژه‌های مهم راه و شهرسازی استان ، کمربندی ایلخچی است که در اولویت برنامه اجرایی اداره کل قرار دارد و باید روند عملیاتی آن تسریع یابد .

  وی در ادامه دستورات لازم جهت تسریع در روند پروژه و رفع موانع و مشکلات را صادر کرد .

   
  مطالب مرتبط

  خوشبختانه با تاکیدات و پیگیری‌های مسئولین استانی و تامین اعتبارات لازم طی یکسال گذشته ، میزان پیشرفت فیزیکی پروژه به ۷۰ درصد رسیده است .

  |

  نظرات کاربران