در حال بارگذاری ...
 • تردد نزدیک به ۲۱۵ هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی آذربایجان غربی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای‌ آذربایجان غربی از تردد نزدیک به ۲۱۵ هزار مسافر نوروزی از پایانه های مرزی استان خبر داد .

  ایرج دست نشان افزود : از آغاز طرح نوروزی ۶۴۶ دستگاه اتوبوس و ۱۰ هزار و ۹۲۹ دستگاه سواری ایرانی و خارجی از پایانه مرزی استان تردد کرده اند .

  وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی ۵ پایانه مرزی دارد و کریدور ارتباطی کشور با اروپا است ، تصریح کرد : پایانه مرزی رازی با بیش از ۸۵ هزار تردد مسافر و تردد ۵۴۴۴ سواری ایرانی و خارجی در رتبه اول تردد ها قرار دارد .

  دست نشان با اشاره به اینکه تمامی پایانه های مرزی آذربایجان غربی بصورت فعال آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند ، اظهار داشت : پایانه مرزی بازرگان در مجموع با تردد ۶۳ مسافر و ۱۹۹ دستگاه اتوبوس و تردد ۴۳۱۵ سواری ایرانی و خارجی در رتبه دوم ترددهای نوروزی مرزی قرار دارد .

  مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد : پایانه مرزی سرو با تردد ۲۷ هزار و ۴۲۲ نفر ، پایانه مرزی تمرچین با تردد بالغ ۲۶ هزار نفر و کیله سردشت با تردد ۳۷۶۹ نفر در رتبه های بعدی قرار دارند .

  دست نشان افزود : همچنین از آغاز طرح نوروزی تاکنون ۱۴۷ هزار و ۸۹۵ مسافر در قالب ۲۲ هزار و ۵۴ سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی آذربایجان غربی جابجا شدند که میزان جابجایی مسافر نسبت به مدت زمان سال گذشته ۲۴.۸۹ درصد کاهش داشته است ، تعداد سفر نیز ۱۴.۰۶ درصد روند کاهشی را نشان می دهد .

   
  مطالب مرتبط

  این تعداد مسافر از طریق ۹ هزار و ۲۱۸ سفر با ناوگان عمومی و از مبدا استان به مناطق مختلف جابجا شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد کاهش داشته است .

  |

  افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی ، برقراری خطوط فوق‌العاده ، نظارت بر قیمت‌ها و ارائه خدمات رفاهی در مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی از جمله این تمهیدات محسوب می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از جابجایی دو میلیون و ۹۰۸ هزار و ۳۵۷ مسافر توسط ناوگان حمل ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در جلسه هم‌اندیشی کمیسیون های رسیدگی به تخلفات حمل و نقل که با هدف کاهش ...

  |

  در بخش جابه‌جایی مسافر اقدامات خوبی انجام شده است ، به گونه ای که در حال حاضر بسیاری از خدمات به مسافران اعم از فروش بلیت در بستر وب به مسافرین ارائه می گردد و لزوم ارتقای خدمات با توجه به مطالبات مسافران جزو ضروریات ادامه فعالیت در این بخش است .

  |

  نظرات کاربران