در حال بارگذاری ...
 • راه های روستایی موجب توسعه روستاها می شوند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی وظایف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را بسیار مهم و راهبردی عنوان کرد و ضمن قدردانی از تحقق بخش زیادی از هدف‌گذاری‌های ترسیم شده در این سازمان در سال ۱۴۰۲ گفت : در حوزه احداث راه روستایی در سال جاری از هدف‌گذاری ۳۰۰۰ کیلومتری عبور کردیم و این اتفاق بزرگی است که در سال آینده ضروری است این روند استمرار یابد و شاهد رشد بیشتری در این حوزه باشیم .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سال آینده نگاه ویژه‌ای به بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی و رفع نقاط پرتصادف وجود خواهد شد و وزارت راه و شهرسازی اهتمام ...

  |

  بهسازی و تجهیز راهدارخانه‌ها به‌منظور افزایش ایمنی تردد در جاده‌ها ، کاهش زمان رسیدن به محل وقوع حوادث ، ارائه خدمات بهتر به مسافران و رانندگان ، ارتقای سطح رضایت مردم و کاهش خسارات ناشی از حوادث جاده‌ای را به‌ دنبال دارد .

  |

  نقشه‌های فعلی شامل نقشه متوسط تردد روزانه وسایل نقلیه سبک ، ناوگان حمل و نقل بین‌شهری کالا، ناوگان اتوبوسی ، نقشه سرعت متوسط محورهای کشور و نقشه سطح سرویس سطح جاده‌ای و نقشه پراکنش تصادفات بر اساس شاخص‌ها و مدهای مختلف است .

  |

  بستر حمل یکسره مسافر به ویژه در زمینه جابجایی زائران به کشور عراق در همه استان‌های مرزی باید فراهم شود و از ظرفیت‌های استانی با استان‌های مرزی کشورهای همسایه در راستای راه اندازی و رفع مشکلات حمل یکسره استفاده گردد .

  |

  این یک فرصت استثنایی است که در اختیار بخش حمل‌ونقل عمومی برون شهری قرار گرفته که برای بهره‌مندی این بخش از فرصت پیش رو موانع از سوی وزیر راه و شهرسازی برطرف شده است و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نهایت همکاری را به عمل می‌آورد .

  |

  نظرات کاربران