در حال بارگذاری ...
 • سازمان راهداری به درآمد سی و چهار هزار میلیارد تومانی رسید

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره مسائل مالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : نزدیک به  ۳۴ هزار میلیارد تومان درآمد این سازمان در سال ۱۴۰۲ است که ۳۹ هزار میلیارد تومان ابلاغ داشتیم و نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است .

  امانی درآمد سازمان راهداری تا پیش از شروع دوره ریاست خود را  ۵ همت و تخصیص بیش از ۳ همت اعلام کرد و افزود : درآمد ها امسال ۷ برابر شده است . از طرفی در رتبه بندی بهره وری کشوری ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در  رتبه دوم قرار دارد .

   
   
   
   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان بوشهر گفت : طی دو ماهه ابتدای امسال نزدیک به ۳۲ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان به ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ناظر عالی ساخت نمازخانه‌های بین راهی سازمان راهداری گفت : عملیات احداث ۳۰ باب نمازخانه بین راهی در کشور در حال اجراست ...

  |

  نقشه‌های فعلی شامل نقشه متوسط تردد روزانه وسایل نقلیه سبک ، ناوگان حمل و نقل بین‌شهری کالا، ناوگان اتوبوسی ، نقشه سرعت متوسط محورهای کشور و نقشه سطح سرویس سطح جاده‌ای و نقشه پراکنش تصادفات بر اساس شاخص‌ها و مدهای مختلف است .

  |

  سال گذشته عمده اعتبارات توسعه راه‌های فرعی و روستایی به شورای برنامه‌ریزی استان‌ها ابلاغ شده و قاعدتا پروژه ها با تصمیم‌گیری در شورای برنامه‌ریزی توزیع اعتبار شده است .

  |

  بستر حمل یکسره مسافر به ویژه در زمینه جابجایی زائران به کشور عراق در همه استان‌های مرزی باید فراهم شود و از ظرفیت‌های استانی با استان‌های مرزی کشورهای همسایه در راستای راه اندازی و رفع مشکلات حمل یکسره استفاده گردد .

  |

  نظرات کاربران