در حال بارگذاری ...
 • شناور ، ترمینال و مسیر تردد سه مولفه اصلی در گردشگری دریایی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه کنترل بازرسی فنی و ایمنی شناورها مدنظر قرار گرفته است ، خاطرنشان کرد : قطعا شناورها در زمان بهره‌برداری دچار اشکالاتی می‌شوند و بر اساس استانداردها بازرسی انجام و پس از رفع نواقص ، مجدد وارد چرخه می‌شوند .

  عفیفی‌پور با اشاره به اینکه ۵۸ فروند شناور مسافری با ظرفیت ۶۴۴۱ صندلی در جا تا امروز آماده شده است ، بیان کرد : همچنین ۴۷ فروند لندینگ‌کرافت که مخصوص حمل ۱۹۳۲ دستگاه حمل خودرو درجا است و ۹۵ فروند شناور با کاربری تفریحی به مسافران ارائه خدمت می‌کنند و باید بدانیم مقوله قایق‌های تفریحی با شناورهای تفریحی متفاوت است .

   
   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل ایمنی و حفاظت دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه ۲۷ فروند شناور تخصصی جستجو نجات دریایی خدمت‌رسانی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی‌اکبر مرزبان در نشست خبری امروز درباره تشریح اقدامات و برنامه‌های طرح تسهیل سفرهای نوروزی با بیان اینکه به چیزی حدود ...

  |

  در طرح سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ (از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین) حدود ۶.۵ میلیون سفر و گردشگری دریایی انجام شد که شامل ۳ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۲۵۲ نفر و تعداد گردشگری دریایی صورت گرفته برابر ۲ میلیون و ۹۳۹ هزار و ۷۰۰ نفر بود .

  |

  سال گذشته ، سازمان بنادر و دریانوردی نیز به عنوان متولی حوزه دریامحور با انعقاد قرارداد ۳۵ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی گام‌های موثری در زمینه ابلاغ سیاست‌های توسعه دریامحور برداشته است .

  |

  همه‌ تلاش و همت هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی معطوف بر این است که پروژه‌های در مرحله مطالعات را در کمترین زمان ممکن به مرحله‌ آغاز عملیات اجرایی برسانیم .

  |

  نظرات کاربران