در حال بارگذاری ...
 • افتتاح ۳۹ پروژه راهداری در استان کردستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از افتتاح ۳۹ پروژه راهداری همزمان با ایام دهه فجر در استان خبر داد .

  فرزاد حسنی اظهار کرد : همزمان با چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، در ایام دهه مبارک فجر ۳۹ پروژه راهداری در شهرستان‌های مختلف استان با اعتبار ۳ هزار و ۶۸۸ میلیارد ریال با حضور مسئولین استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  وی مهم‌ترین پروژه قابل افتتاح را آسفالت ۳۰ کیلومتر راه روستایی عنوان کرد و گفت : برای این میزان راه روستایی ، یک‌هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال هزینه شده‌ است . بیش از ۱۴۲ کیلومتر روکش آسفالت راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی نیز با اعتبار یک‌هزار و ۵۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کردستان ارتقای ۳.۵ کیلومتر حفاظ میانی نیوجرسی مفصلی محور مریوان - سنندج با اعتبار ۶۵ میلیارد ریال را دیگر پروژه قابل افتتاح در ایام دهه فجر برشمرد .

  وی گفت : اجرای بیش از ۱۴ کیلومتر روشنایی نقطه‌ای و طولی با اعتبار ۴۸ میلیارد ریال و رفع ۲ نقطه پر تصادف سنته و مروارید با هزینه ۴۵ میلیارد ریال نیز در این ایام مورد بهره‌برداری قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با حضور استاندار بوشهر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۶ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیارد ریال در شهرستان جم ...

  |

  همزمان با دهه مبارک فجر امسال عملیات اجرایی ۱۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود .

  |

  در حال حاضر در سه مقطع از راه‌های اصلی در زمینه روکش آسفالت در حال فعالیت هستیم .

  |

  طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ، در این ایام جابجایی زوار اربعین به گونه‌ای مدیریت خواهد شد که برای تردد مسافران به سایر مقاصد کشور نیز مشکلی از نظر کمبود ناوگان وجود نداشته باشد .

  |

  علاوه بر توزیع کلاه ایمنی رایگان ، هزار و ۸۰۰ موتورسوار نیز در این مدت تحت آموزش‌های ایمنی قرار گرفتند .

  |

  نظرات کاربران