در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با حکم علی‌اکبر صفایی ، معاون وزیر راه‌ و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، نورالله عباسی به سمت مدیرکل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان منصوب شد .

  نورالله عباسی دارای کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و کارشناسی مدیریت بنادر و کشتیرانی است .

  عباسی پیش از این سرپرست اداره کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی بود .

  مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان ، معاون استاندار و مدیرکل دفتر و روابط عمومی استانداری گلستان ، مشاور مدیرکل ، معاون طرح و توسعه و سرپرست معاونت فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ، همچنین سرپرست معاونت دریایی و رییس اداره آمار و انفورماتیک اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از مهمترین سوابق نورالله عباسی در طول بیش از ۲۳ سال فعالیت در سازمان بنادر و دریانوردی است .
  مطالب مرتبط

  این تجهیزات توسط بخش خصوصی تامین و به این بندر منتقل شد و بر اساس نیاز صاحبان کالا نیز تقویت خواهد شد  تا چرخه عملیاتی پاسخگوی مشتریان باشد و این دستگاه ها قادر خواهند بود روزانه ۳۶۰۰ تن انواع کالا ها را از کشتی تخلیه و یا به شناورها بارگیری کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عملیات اجرایی احداث کریدور خطوط لوله و ساماندهی پایانه نفتی با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ هزار میلیارد ریال با هدف ارتقا ...

  |

  ارتقاء رقابت‌پذیری بنادر و توسعه مناسبات تجاری منطقه‌ای و بین‌المللی و رشد ترانزیت و تسهیل تجارت با همسایگان در بخش رقابت‌پذیری بنادر و همچنین ارتقاء سطح کیفی و کمی توان عملیاتی بنادر بازرگانی کشور از طریق بازطراحی فرایندها ، به‌کارگیری فن‌آوری‌های روزآمد و ایجاد و ...

  |

  با توجه به بازار بزرگ کشورهای حاشیه خزر ، این بندر در مازندران یک ظرفیت ممتاز برای رونق صادرات است که باید از این فرصت بهره مند شد .

  |

  در جلسه با وزیر بنادر و کشتیرانی هند اعلام شد شرکت مشترک کشتیرانی ایران و هند احیا شود ، ایران و هند در مقطعی در گذشته شرکت مشترک کشتیرانی داشتند و شرکت کشتیرانی مشترک دو کشور در منطقه فعال بود ، اما با مشکلاتی مواجه شدیم که بخشی از آن تحریم بود این شرکت منحل شد . 

  |

  نظرات کاربران