در حال بارگذاری ...
 • وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به چه حوزه هایی اختصاص می یابد؟

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار این مجموعه به تشریح حوزه هایی که وجوه اداره شده به آن اختصاص پیدا می کند ، پرداخت .

  سیدعلی سیدصدر خبرنگار تخصصی پرتال حمل و نقل در سوالی جویا شده بود ، آیا وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی به پروژه های زیرساختی پسکرانه مانند راه آهن چابهار - زاهدان یا شیراز - بوشهر -  عسلویه اختصاص می یابد یا نه ؟

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به عملکرد ۳ ماهه بنادر شمال کشور در سال جاری ، اعلام ...

  |

  علاوه بر کنوانسیون‌های بین المللی دریانوردی ، در قوانین و مقررات داخلی نیز هیچ محدودیتی برای ادامه تحصیل ، کسب مهارت و فعالیت بانوان به عنوان افسر کشتی های اقیانوس پیما وجود ندارد ولی انتخاب بانوان زبده به عنوان افسر کشتی های اقیانوس پیما ، به نظر مالکان کشتی ها و خطوط ...

  |

  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی همچنین از پروژه های سرمایه گذاری همچون سایت اختصاص یافته به کارخانه تعمیرات و ساخت کشتی بازدید کرد .

  |

  در مدل جدید سرمایه‌گذاری در بنادر ، با رویکرد توسعه لجستیک و ظرفیت‌سازی در تخلیه و بارگیری ، به دنبال سرمایه‌گذاری های کاربردی تر هستیم .

  |

  راهبرد در حوزه دریا ایمنی ، امنیت ، حفظ محیط‌زیست دریایی ، کارایی یا قیمت تمام شده است چرا که یکی از مزایای حمل‌ونقل دریایی که توانسته تحول‌آفرین باشد و موجب شود در مسیر جهانی شدن گام برداشت ، مقوله قیمت و کارایی حوزه حمل‌ونقل دریایی است .

  |

  نظرات کاربران