در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت ۹۰ درصدی در ۱۰ کیلومتر از محور کاشان - برزک - موته

  از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است . پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به مرحله افتتاح برسانیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : ۱۰ کیلومتر از محور کاشان – برزک – موته دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است که برای اتمام به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد .

  بهزاد شاهسوندی در خصوص آخرین وضعیت اجرایی بزرگراه های کاشان اظهار کرد : این پروژه مسیر کاشان به سمت مشهد اردهال – جمکران – برزک – ورکان و موته را شامل می شود . به جهت وجود ترافیک‌های سنگین در محورهای شهرستان کاشان ، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اقدام به اجرای پروژه‌های عمرانی بزرگی در این شهرستان کرده است که اجرای باند دوم این محور از جمله این پروژه‌هاست همچنین احداث پل‌هایی با دهانه‌های بزرگ و کوچک نیز بخشی از این پروژه محسوب می‌شود .  

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان کرد : با اقدامات به عمل آمده ۱۰ کیلومتر از این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی است .   

  وی با بیان اینکه تاکنون ۴۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است ، گفت : برای تکمیل این ۱۰ کیلومتر از پروژه کاشان - برزک – ورکان - موته به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است .  

  شاهسوندی عنوان کرد : از جمله اقدامات انجام شده شامل ۶۵۵ هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی ، ۳۵ هزار مترمکعب زیراساس و ۴۴ هزار مترمکعب اساس بوده است . پروژه فوق از جمله پروژه‌های مهم در دست اجرا در شمال استان اصفهان است که در تلاش هستیم ۱۰ کیلومتر از آن را در دهه فجر سال جاری به مرحله افتتاح برسانیم .  

  معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد : استان اصفهان به عنوان یکی از مقاصد عمده گردشگری کشور با ۱۰۷ هزار کیلومتر مساحت و همجواری با ۹ استان و به عنوان کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب کشور از اهمیت تردد بالایی برخوردار است .  

  وی گفت : این استان ، با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی ، رتبه نخست حمل بار و مقام سوم حمل مسافر را در کشور داراست همچنین بیش از ۱۰ درصد حمل و نقل کشور از استان اصفهان می‌گذرد، از این رو ساخت و ارتقاء راه‌های استان در اولویت است .
  مطالب مرتبط

  مبلغ پیمان این پروژه ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و تا کنون ۶۰ میلیارد ریال برای اجرا هزینه شده همچنین برای اتمام پروژه به مبلغ یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است .

  |

  تاکنون ۲۵۰ میلیارد ریال برای اجرا این پروژه هزینه شده است و برای اتمام پروژه به مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است .

  |

  مبلغ پیمان پروژه «احداث باند دوم اصفهان - اردستان و کمربندی کمشچه» ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و تاکنون ۱۵۴ میلیارد ریال برای اجرا هزینه شده‌ است همچنین برای اتمام پروژه به مبلغ یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است .

  |

  ۹۵ هزار متر مکعب خاکریزی و ۵ هزار و ۳۰۰ متر مکعب خاکبرداری می بایست برای پروژه فوق اجرا شود که در حال حاضر ۶۳ هزار و ۸۰۰ متر مکعب خاکریزی و چهار هزار متر مکعب خاکبرداری اجرا شده است .

  |

  تاکنون در این پروژه ۷۰۰ مترمکعب بتن ریزی ، ۱۵ هزار مترمکعب خاکریزی و ۶ هزار مترمکعب خاک‌برداری اجرا شده است .

  |

  نظرات کاربران