در حال بارگذاری ...
 • ساخت راه‌های روستایی در صدر درخواست‌های مردمی از راهداری آذربایجان غربی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ بازرس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت : بیشترین درخواست‌های مراجعان به این‌اداره کل مربوط به راه‌های روستایی ، بخش حمل و نقل ، حریم و درخواست اشتغال است .

  امیر عشقی گفت : مراجعانی که دوشنبه‌ها در محل اداره کل به دیدار مردمی مدیر کل آمده یا نماز جمعه و شهرستان‌های مختلف مدیرکل یا همکاران‌ بازرسی را ملاقات می‌کنند ، بر حسب موضوع درخواستشان به معاونت‌های مربوطه در هر حوزه ، معرفی می‌شوند تا به درخواست هایشان‌ رسیدگی شود .

  وی افزود : از ابتدای سال تاکنون با برپایی ۳۲ مورد میز خدمت ، با عنوان دوشنبه‌ها با مردم و چهار مورد میز ارتباطات مردمی در محل مصلای نماز جمعه ارومیه و بالغ بر ۱۰ میز خدمت در حاشیه نماز جمعه شهرستان های استان ، پاسخگوی بالغ بر یک هزار مراجعه کننده بودیم .

  عشقی بازرسی‌های موردی و مستمر درخصوص پروژه‌های عمرانی ، چگونگی اجرای آئین نامه ‌ها و دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها در واحدهای اجرایی ، هماهنگی با دفتر بازرسی استانداری و اداره کل بازرسی در خصوص رسیدگی به شکایات ، پیگیری و نظارت اجرای طرح میزخدمت حضوری و همکاری و هماهنگی با سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در اجرای ارزیابی عملکرد سالیانه و پیگیری تا حصول نتیجه اعلام‌ کرد .
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر در سه مقطع از راه‌های اصلی در زمینه روکش آسفالت در حال فعالیت هستیم .

  |

  هم اکنون ۲۵ محور روستایی بالای ۲۰ خانوار استان نیاز به آسفالت دارد و از ۳۱۷۶ کیلومتر راه روستایی دارای آسفالت نیز ۱۰۰۰ کیلومتر آن به دلیل عمر بالای آسفالت ، عبور بارهای بیش از حد مجاز و تغییرات آب و هوایی نیازمند به لکه‌گیری و روکش است .

  |

  ۱۴ کیلومتر عملیات زیرسازی ، در محورهای روستایی ینگ حسین ، شهرستان دورود ۹ کیلومتر ، محور امام زاده حسن و سران الیگودرز ۵ کیلومتر انجام شده است .

  |

  عملکرد آسفالت و روکش انجام گرفته در حوزه‌ی راه‌های روستایی و فرعی از ابتدای سال جاری تاکنون به نسبت آمار مشابه سال ۱۴۰۲، پیشرفت قابل تاملی داشته است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از انعقاد ۳۲ قرارداد برای ساخت راه‌های روستایی ، نگهداری و ارتقاء کیفیت ...

  |

  نظرات کاربران