در حال بارگذاری ...
 • همکاری‌ سپاه جواد الائمه (ع) در پروژه‌های راهداری استان خراسان شمالی

  امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سپاه جواد الائمه (ع) در اجرای پروژه‌های راهداری خراسان شمالی از جمله تامین قیر رایگان با اداره کل راهداری و حمل و نقل استان همکاری می‌کنند .

  محمد مشتری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت : سپاه جواد الائمه (ع) در سال گذشته ۷۰۰ تن قیر رایگان به مبلغ ۶۵ میلیارد ریال برای اجرای پروژه راه‌های روستایی در شهرستان‌های بجنورد و راز و جرگلان در اختیار این اداره کل قرار داد . آسفالت محورهای روستایی اشرف دره ، گرکز - دویدوخ ، قتلیش - پیربز ، قلعه محمدی - حسن آباد و ایوب در این دو شهرستان طی سال قبل با قیر رایگان سپاه جواد الائمه(ع) انجام شده است .

  وی اظهار کرد : همچنین امسال سپاه جواد الائمه(ع) در اجرای پروژه زیرسازی ، آسفالت و اجرای ابنیه فنی راه روستایی دنج در شهرستان اسفراین به طول ۵ کیلومتر با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و مشارکت مردمی و فرمانداری همکاری می‌کند و در این راستا هزینه ساخت ابنیه فنی و قیر رایگان را تامین کرده است .

  این مسئول با اشاره به کمک سپاه جواد الائمه (ع) به تهیه بتن برای احداث ۱۰ دستگاه پل در این شهرستان ادامه داد : از ۵ کیلومتر راه روستایی مذکور ۲.۵ کیلومتر آسفالت شده و مابقی در صورت مناسب بودن شرایط جوی آسفالت خواهد شد .

  مشتری در خصوص همکاری سپاه جواد الائمه (ع) در بازسازی موقت سیل بردگی محور چمن بید - جنگل گلستان خاطرنشان کرد : دو دستگاه بیل مکانیکی از سوی سپاه جواد الائمه (ع) در عملیات بازسازی موقت سیل بردگی این محور از ۱۹ آبان ماه تاکنون تامین شده است .
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر در سه مقطع از راه‌های اصلی در زمینه روکش آسفالت در حال فعالیت هستیم .

  |

  هم اکنون ۲۵ محور روستایی بالای ۲۰ خانوار استان نیاز به آسفالت دارد و از ۳۱۷۶ کیلومتر راه روستایی دارای آسفالت نیز ۱۰۰۰ کیلومتر آن به دلیل عمر بالای آسفالت ، عبور بارهای بیش از حد مجاز و تغییرات آب و هوایی نیازمند به لکه‌گیری و روکش است .

  |

  ۱۴ کیلومتر عملیات زیرسازی ، در محورهای روستایی ینگ حسین ، شهرستان دورود ۹ کیلومتر ، محور امام زاده حسن و سران الیگودرز ۵ کیلومتر انجام شده است .

  |

  عملکرد آسفالت و روکش انجام گرفته در حوزه‌ی راه‌های روستایی و فرعی از ابتدای سال جاری تاکنون به نسبت آمار مشابه سال ۱۴۰۲، پیشرفت قابل تاملی داشته است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از انعقاد ۳۲ قرارداد برای ساخت راه‌های روستایی ، نگهداری و ارتقاء کیفیت ...

  |

  نظرات کاربران