در حال بارگذاری ...
 • تجهیز ناوگان ایمنی و آتش‌نشانی بندر انزلی با ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از نوسازی ناوگان ایمنی و آتش‌نشانی بندر انزلی با ورود ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن با سیستم راهبری اتوماتیک خبر داد .

  حسین یونسی با اعلام این خبر اظهار داشت : بندر انزلی به ۴ دستگاه خودروی عملیاتی مدرن با سیستم راهبری اتوماتیک ، شامل دو دستگاه خودروی سنگین عملیاتی فوماتیک (Foamatic) با ظرفیت ۸ تن آب و یک دستگاه خودروی نیمه سنگین فوماتیک‌ با ظرفیت ۴ تن آب و یک دستگاه خودروی پیشرو مجهز به جدیدترین سیستم پمپ واتر میست با فشار بالا جهت اطفای حریق های محدود و جاده ای ، مجهز و نوسازی شد .

  مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به کیفیت استاندارد دستگاه ها ، تصریح کرد : کلیه خودروهای مزبور به تجهیزات اطفایی با استاندارد های جهانی مجهز شده‌اند .

  یادآور می‌شود ، خودرو های آتش نشانی فوماتیک با مخازن آب و فوم و امکان استفاده همزمان‌ آن‌ها در عملیات ها، موجب کاهش مصرف آب در زمان اطفای حریق می شود .

  این نوع خودروها مناسب برای انبارها و زیرساخت های بندری بوده و برای آتش سوزی های عظیم و گسترده و حریق هایی که ماده سوختنی به مانند مایعات اشتعال زا هستند ، بسیار پرکاربرد است .
  مطالب مرتبط

  به روزرسانی دستورالعمل ایمنی شناورهای تفریحی با بهره گیری از نتایج جلسه مذکور به عنوان برنامه کاری آتی کارگروه مدنظر قرار خواهد گرفت .

  |

  به منظور احیای تالاب انزلی و رونق گردشگری دریایی و همچنین کمک به کسب و کار صیادان ، در ابتدا بخش هایی که مورد نیاز آنان در این پروژه بود به صورت اورژانسی و اضطراری در دستور کار قرار گرفت .

  |

  لایروبی حوضچه ها و کانال دسترسی با توجه به کاهش قابل ملاحظه تراز آب دریای خزر ، با انجام مطالعات لازم و هیدروگرافی های مستمر در دستورکار قرار دارد تا بیشترین بازدهی و کمترین هزینه را در بر داشته باشد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اعلام رشد ۲۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا طی ۱۱ ماهه امسال در مجتمع بندری انزلی ، گفت : ...

  |

  این پروژه شامل احداث سیلو ، مکنده ، سیستم انتقال مکانیزه غلات از اسکله به کندوها می باشد .

  |

  نظرات کاربران