در حال بارگذاری ...
 • اتمام احداث راه روستایی به طول ۲۱۰۰ متر در بشرویه خراسان جنوبی

  با بهره برداری این محور ۴۰ خانوار روستایی از راه مناسب برخوردار خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بشرویه از اتمام عملیات احداث و آسفالت راه روستای قاسمپور به طول ۲۱۰۰ متر خبر داد .

  حامد نصیرایی اعلام کرد : از خرداد سال گذشته عملیات احداث و آسفالت راه روستایی قاسمپور به طول ۲۱۰۰ متر با هزینه ۸۵ میلیارد ریال اجرا شده است .

  وی در ادامه از انجام عملیات خاکی شامل ؛ خاکبرداری ، بار ریزی و زیرسازی به حجم ۹۵۰۰۰ متر مکعب خبر داد و افزود : در این محور ۱۱۰۰ تن آسفالت به علاوه ۶۵ تن قیر به مصرف رسیده که هزینه تامین قیر از محل اعتبارات سازمان است .

  نصیرایی در پایان خاطرنشان کرد : با بهره برداری این محور ۴۰ خانوار روستایی از راه مناسب برخوردار خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  خان ببین شهری از توابع بخش فندرسک شهرستان رامیان در استان گلستان است . این شهر در ۵۵ کیلومتری از شهر گرگان و ۳۰ کیلومتری شهر گنبد کاووس قرار دارد .

  |

  از ابتدای سال جاری تاکنون اقدامات متعددی صورت گرفته که در همین راستا در هفته جاری ۹ مورد تجاوز به حریم را شناسایی و طبق قانون با آن برخورد شد .

  |

  با توجه به گستردگی و شرایط سخت کاری مجموعه در تمام فصول سال و انتظارات مقامات ارشد سازمانی و استانی و نمایندگان مجلس ، کسب جایگاه برتر مرهون تلاش شبانه روزی یکایک کارکنان بوده است .

  |

  احصای خرابی ها و ارائه طرح های مرتبط به منظور مقاوم سازی ، ایمن سازی و ... پل ها و دیگر ابنیه های فنی جاده ای در قالب طرح های پیمانی و امانی تعریف و به مرحله اجرا در می آیند .

  |

  عملیات جاری راهداری شامل بهسازی و روکش آسفالت ، خط کشی ، شانه سازی و تعدیل شیب شیروانی ، تعمیر و راه اندازی سیستم‌های روشنایی ، نصب نیوجرسی ، ایجاد خط نوشته در سطح راه‌ها ، آشکارسازی و اصلاح نقاط دارای تصادف ، ترانشه برداری و... در سطح محورهای مواصلاتی استان همدان در حال اجرا ...

  |

  نظرات کاربران