در حال بارگذاری ...
 • نیاز به ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز استان ایلام

  آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص حوادث ترافیکی و سوانح جاده ای در ارتقای فرهنگ ایمنی بسیار اثرگذار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از اختصاص یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای رفع نقاط حادثه خیز خبر داد و گفت : برای رفع و اصلاح کامل ۱۶ نقطه پرحادثه استان سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتیار نیاز است .

  سید زاهدین چشمه خاور در حاشیه برگزاری رزمایش روز بدون حادثه همزمان با هفته یادمان قربانیان سوانح رانندگی اظهار داشت : همزمان با این هفته رزمایش روز بدون حادثه با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راه ، اورژانس ، هلال احمر و مدیریت بحران استانداری ایلام برگزار شد .

  وی هدف از برگزاری این رزمایش را توجه مردم و مسئولان به شکل فرآینده به مباحث مهم ترافیکی و رانندگی و عواقب ناشی از آن ذکر کرد و افزود : آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص حوادث ترافیکی و سوانح جاده ای در ارتقای فرهنگ ایمنی بسیار اثرگذار است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام یادآور شد : همه ساله در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه روز ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) به یاد قربانیان حوادث ترافیکی برنامه خاصی برگزار می کنند ، امسال طبق برنامه ریزی های انجام شده رزمایش روز بدون حادثه در استان برگزار شد .

  چشمه خاور با بیان اینکه در هفت ماهه سپری شده از سال جاری تردد خودروها در جاده های استان ۲۱ درصد افزایش داشته است ، گفت : در این بازه زمانی تلفات جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش نشان می دهد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته از سوی این سازمان برای رفع نقاط حادثه خیز استان بیان کرد : در این راستا اعتباری افزون بر هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است که مناقصات این حوزه نیز برگزار و پیمانکاران مربوطه مشغول کار هستند . در سال جاری ۱۳ هزار میلیارد ریال برای راه های استان هزینه خواهد شد و تا کنون ۸۰ درصد عملیات اجرایی پروژه ها انجام و مابقی نیز تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  در محورهای استان همدان ۵۲ نقطه حادثه‌خیز مصوب شناسایی شده است و این اداره کل در صورت تأمین اعتبارات مورد نیاز در اسرع وقت نسبت به رفع تمامی این نقاط اقدام خواهد کرد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابه‌جایی نزدیک به ۲ میلیون تن کالا توسط ناوگان باری در سال جاری ...

  |

  با توجه به حساسیت موضوع با فراخوان مالکان خودروهای سنگین حمل بار به استان شاهد رشد خوبی در حمل و نقل این محصول بودیم .

  |

  از ابتدای دولت سیزدهم هفت‌هزار و ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت و افزایش عملکرد ۳۴ درصدی نسبت به دولت پیشین رقم خورده است .

  |

  طرح جامع پایانه مرزی تمرچین با دستور استاندار آذربایجان غربی در دستور کار گرفت که در روزهای آتی نهایی خواهد شد و عملیات اجرایی تخریب و تملک در برخی نقاط آغاز شده و همچنان تداوم دارد و پس از این‌که چند ارگان دیگر نقاط مورد نظر را تحویل دادند، در عملیات اجرائی این پروژه تسریع ...

  |

  نظرات کاربران