در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور طی ۵ ماه نخست سال‌ جاری

  در جهت رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز ، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد ، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های محل تخلف ارجاع شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : طی ۵ ماهه سال‌جاری ، بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور جابه‌جا شده است .

  محمد احمدی گفت : از ابتدای سال‌جاری تاکنون ، ۳ میلیون و ۹۱۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده که تعداد حواله صادره ۲۵۲ هزار فقره و بارنامه صادره ۲۴۸ هزار نسخه است . بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابه‌جایی ۲ میلیون و ۳۹۱ هزار تن و بیشترین کالای حمل شده مربوط به سیمان فله‌ای با تناژ  ۳۹۰ هزار تن است .

  احمدی درباره ۱۰ کالای عمده جابجا شده از استان کرمانشاه گفت : سیمان فله‌ای و کیسه‌ای ، مازوت ، کلینگر ، کنجاله ، گازوئیل ، خاک معدنی ، سنگ سنگبری ، پلی اتیلن و کاه است .

  وی عنوان کرد : در جهت رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز ، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد ، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های محل تخلف ارجاع شده است .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پایان درباره تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالای استان کرمانشاه گفت : تعدادکل رانندگان کامیون حمل ونقل کالا ۲۰ هزار و ۴۹۷ نفر ، تعداد رانندگان فعال ناوگان وانت باری ۵۹۰ نفر ، تعداد ناوگان وانت باری فعال ۲۱ هزار و ۸۲۰ خودرو و تعداد کل ناوگان (کامیون) حمل و نقل کالای برون‌شهری فعال ۱۴ هزار و ۲۶۰ خودرو است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : بیش از ۱۴ میلیون و ۴۰۲ هزار تن کالا در ۳ماهه ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت : طی ۳ ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تن ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابه‌جایی نزدیک به ۲ میلیون تن کالا توسط ناوگان باری در سال جاری ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ارتقا لجستیک و ایجاد پارک های لجستیکی را پیش زمینه توسعه حمل و نقل در کشور ...

  |

  عمده تخلفات بررسی شده در کمیسیون ماده ۱۱ مربوط به حمل بار بدون بارنامه ، عدم رعایت مقررات حمل و نقل ، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، فقدان تجهیزات ایمنی و حرکت در مسیر غیر مجاز است .

  |

  نظرات کاربران