در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد اصفهان

  با توجه به اینکه این جاده راه ارتباطی فهره با بیش از ۳۰ روستا از استان اصفهان را فراهم می کند دارای اهمیت ویژه ای برای هر دو استان است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز گفت : محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد اصفهان به طول بیش از ۴ کیلومتر احداث می شود و از این طریق راه ارتباطی دو استان لرستان و اصفهان برقرار خواهد شد .

  حکیم بشارتی اظهار کرد : تعریض و زیرسازی محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد فریدونشهر اصفهان به طول بیش از ۴ کیلومتر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  وی ادامه داد : طبق پیگیری هایی صورت گرفته توسط نماینده مردم الیگودرز و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان زیرسازی این محور به طول ۴/۳ کیلومتر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  بشارتی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه این جاده راه ارتباطی فهره با بیش از ۳۰ روستا از استان اصفهان را فراهم می کند دارای اهمیت ویژه ای برای هر دو استان است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز بیان کرد : با احداث این مسیر ، راه دسترسی به پیست بین المللی تمندر فرسش برای ورزشکاران استان اصفهان بخصوص اسکی بازان فریدونشهر میسر خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  از اهم اهداف اجرایی این طرح می‌توان به ارتقا سطح سرویس ، افزایش ضریب ایمنی تردد در این محور روستایی ، افزایش رضایتمندی اهالی روستا و دسترسی به محور نیک‌پی ماه‌نشان اشاره کرد .

  |

  کاربران جاده ای قبل از آغاز سفر با شماره گیری ۱۴۱ سامانه مرکز مدیریت راه‌ها از آخرین وضعیت راه‌های مطلع و سفرهای خود را برنامه ریزی کنند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دو محور شریانی کشور و ۲۰۰ محور از ۳۸۰ محور روستایی که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود ، بازگشایی شده است .

  |

  امسال در پنج قطعه کار بهسازی و روکش این محور به طول ۴۰ کیلومتر انجام می‌شود .

  |

  با توجه به وسعت راه‌های روستایی و لزوم ارتقا ایمنی کاربران جاده‌ای ، نیازمند ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار هستیم که با تأمین هر میزان از آن توسط منابع استانی ، بدون شک اقدامات مناسبی در خصوص بهبود ایمنی در این محورها صورت خواهد گرفت .

  |

  نظرات کاربران