در حال بارگذاری ...
 • برقراری ۱۵۰ پرواز هفتگی جهت انتقال زائران اربعین حسینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست خبری سفرهای اربعین گفت : یکی از عرصه‌های مجاهدت‌های سخت نظام جمهوری اسلامی ایران بخش خبر و رسانه در مواجهه با دنیای استکبار است .

  در سال ۱۴۰۰ ، در ایام اربعین ۳۸ هزار نفر و در سال ۱۴۰۱ ، ۲۵۷ هزار نفر جابه‌جا شدند که احتمال می‌رود امسال روند فزاینده ای داشته باشد .

  امیدوارم امسال خدمات رسانی ایمن ، کثیر و منظمی ارائه کنیم و با بهره گیری از تجربیات سال‌های قبل ، بیشترین خدمت‌گزاری به زائران اباعبدالله الحسین صورت بگیرد .
   

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  شرکت‌های هواپیمایی رأسا به فروش بلیت پروازهای اربعین اقدام کرده و از فروش بلیت به صورت‌ گروهی و چارتری خودداری کنند . 

  |

  در پروازهای اربعین سال گذشته با توجه به برنامه ریزی که داشته ایم عرضه فروش بلیت پروازها را به صورت گروهی نداشته ایم و فروش بلیت به صورت اینترنتی بوده است . امسال هم سعی کرده ایم تغییری در عرضه بلیت پروازهای اربعین نداشته باشیم تا مشکلی برای زائران ایجاد نشود .

  |

  در بازه اربعین حسینی واگذاری پروازها از طرف شرکت های هواپیمایی به چارترکنندگان و عرضه چارتری بلیت در مسیر عتبات عالیات ممنوع است و عرضه و فروش بلیت باید از طریق کانال های شفاف به عموم عرضه شود .

  |

  امسال هم سعی می‌کنیم از حداکثر توان عملیاتی ناوگان هما برای پاسخ به تقاضای زائران حسینی استفاده کنیم . مقدمات کار و بستر فروش ، موضوع فنی و هماهنگی‌ها با فرودگاه نجف و سازمان هواپیمایی عراق در حال انجام است و امسال هم حداکثر ظرفیت ناوگان برای جابه‌جایی زائران حسینی به کار ...

  |

  در پایان این جلسه مقرر شد تا این جلسات استمرار یابد و در صورت لزوم با اعلام وزارت بهداشت دستورالعمل ها و استانداردهای بهداشتی در مبادی ورودی و خروجی هوایی اعمال شود .

  |

  نظرات کاربران