در حال بارگذاری ...

کمبود ۵۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل زائران اربعین

به گزارش پرتال حمل و نقل ، داریوش امانی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نشست خبری سفرهای اربعین به بیان اقدامات آن سازمان برای سفرهای جاده‌ای اربعین پرداخت .

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : بالاترین میزان اعتبار در سال گذشته برای زمینه‌سازی سفرهای اربعین به سازمان راهداری اختصاص یافت . در سال گذشته ۱۸۰۰ میلیاردتومان و امسال تاکنون ۲۸۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای سفرهای اربعین به سازمان راهداری تخصیص یافت .
 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

هفت هزار و ۵۰۰ دستگاه ناوگان پلاک عمومی برای جابجایی زوار در اربعین حسینی آماده است ، به طور متوسط چهار هزار و ۲۰۰ سرویس جابجایی در روزهای اوج انجام می گیرد که اگر زمان سیر را سه روز در نظر گرفته شود در مجموع به پنج هزار و ۱۰۰ اتوبوس دیگر نیاز است که تدابیر لازم در این خصوص ...

|

با تکمیل کارهای کوچک باقیمانده و نیز تکمیل محوطه‌سازی این راهدارخانه به زودی شاهد افتتاح مجموعه خواهیم بود .

|

در خصوص همکاری با پلیس راهور نیز می توان یادآور شد که گلوگاه ترافیکی که در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در راه‌های کشور به صورت برخط رصد می شود ، در اختیار پلیس راهور برای هدایت ترافیکی و اعمال قانون قرار گرفته است . با ۲۰ کلان‌شهر تبادل اطلاعات و شناسایی برخط انجام و در ...

|

اساسا در حوزه حمل‌ونقل اعتبارات و حجم عملیات مربوط به رفع نقاط پرحادثه کاملا مجزا از احجام و اعتبارات عملیات روکش آسفالت جاده ها است و لذا نمی توان اعتبار مورد نیاز این دو موضوع را در کنار یکدیگر قرار داد یا مقایسه کرد .

|

محورهای کهک ، فردو ، دستجرد ، تاج خاتون ، قاهان و ... از جمله محورهای روستایی هستند که در دستور کار این اداره کل جهت پیگیری ارتقای آنها به راه فرعی غیر شریانی قرار دارند .

|

نظرات کاربران