در حال بارگذاری ...
 • فرودگاه گناباد محور توسعه شرق کشور خواهد شد

  این فرودگاه شاید احداثش از لحاظ اقتصادی با صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در آیین افتتاح فرودگاه شهدای گناباد ، گفت : احداث این فرودگاه شاید از لحاظ اقتصادی به صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .

  حمیدرضا سیدی صبح امروز در مراسم افتتاح فرودگاه گناباد که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی ، نمایندگان مردم استان خراسان رضوی برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه فرودگاه گناباد آرزوی ۳۰ ساله مردم این شهرستان است که در شرق کشور خدمات‌دهی خواهد کرد ، اظهار داشت : این فرودگاه در ۳۸۰ هکتار با طول باند ۲ هزار و ۷۰۰ متر احداث شده از تجهیزات پیشرفته خوبی برخوردار است .

  وی افزود : ساختمان‌های جنبی آماده و خودروهای ایمنی خریداری شده است که هزینه‌های آن با احتساب برآورد روز ۶۷۰ میلیارد تومان بوده ‌و اعتبار لازم برای تکمیل قسمت های دیگر آن نیز تامین شده است . فرودگاه گناباد دو پرواز در هفته به تهران خواهد داشت و ۱۰ شهرستان را پوشش می‌دهد .

  مدیرعامل فرودگاه‌های گفت : این فرودگاه شاید احداثش از لحاظ اقتصادی با صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .
  مطالب مرتبط

  میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت ترمینال کارگو در این فرودگاه معادل ۷ هزار میلیارد ریال است و حجم سرمایه‌گذاری برای ساخت پمپ بنزین ۶۰۰ میلیارد ریال و برای ساخت مجتمع رفاهی ، هتلی ، تجاری و تفریحی در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس ، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بیش از ۴ ...

  |

  احداث ترمینال پروازهای داخلی ، با توجه به روند افزایش پروازهای داخلی و خارجی به فرودگاه بندرعباس یکی از مهم‌ترین نیازها است چراکه ترمینال فعلی پاسخگویی نیازهای این فرودگاه نیست .

  |

  امروز در پیش ممیزی مقرر است ۱۵۵۷ موضوع در مهرآباد تعیین تکلیف شود و مطابق با نظامنامه مصوب پیش برویم و با پرسش و پاسخ به ۸۰۰ سوال ، در خصوص مشخصات فیزیکی مربوط به دستورالعمل‌های نگهداری ، مدیریت و آموزش ، آتش‌نشانی ، ماشین آلات ، بازدیدهای ساختمانی به یک اجماع و پاسخ هماهنگ ...

  |

  با تکمیل طرح توسعه سالن ترانزیت ، وسعت فضای ترمینال فرودگاه سبزوار در جهت خدمت‌رسانى مطلوب‌ به مردم ، به ۲ هزار و ٢٠٠ متر مربع افزایش یافت .

  |

  با توجه به موقعیت ممتاز فرودگاه رامسر برای توسعه پروازهای تفریحی و آموزشی ، فضای رقابتی برای حضور سرمایه‌گذاران از طریق فراخوان برای واگذاری برای سال ۱۴۰۳ در هفته‌های گذشته انجام شده و سرمایه‌گذار مربوطه با حضور کارشناسان اداره‌کل بازرگانی ستاد و اداره‌کل فرودگاه‌های ...

  |

  نظرات کاربران