در حال بارگذاری ...
 • توسعه کشور با فهم مشترک در حوزه‌های مختلف همراه است

  با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس مجلس شورای اسلامی گفت : زمانی می توان به پیشرفت و رشد تولید سرعت داد که همه به فهم مشترک در موضوعات به خصوص موضوعات اقتصادی برسیم .

  محمد باقر قالیباف در آیین آغاز به کار فرودگاه گناباد افزود : اگر در اقصی نقاط کشور هر کسی فقط به شهر و مرکز استان خود فکر کند هیچ وقت نمی توان به پیشرفت دست یافت چنان که طرحی نظیر فرودگاه گناباد که باید حداکثر در بازه زمانی سه ساله افتتاح می شد ۳۰ سال زمان برد .

  وی اضافه کرد : با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  فرودگاه گناباد به عنوان سومین فرودگاه مسافری استان خراسان رضوی تا فرودگاه مشهد ۲۷۰ کیلومتر ، تا فرودگاه سبزوار ۳۰۰ کیلومتر و تا فرودگاه بیرجند ۲۱۸ کیلومتر فاصله دارد .
  مطالب مرتبط

  افزایش تردد مسافران عراقی به این فرودگاه شرایط و بسترهای مناسبی را برای ارائه خدمات آموزشی ، رفاهی و تفریحی به وجود آورده است و سرمایه‌گذاران می‌توانند از این فرصت استفاده کنند .

  |

  با وجود ظرفیت‌های بخش‌های مختلف اقتصادی ، کشاورزی و بازرگانی و موقعیت استراتژیک و منحصر به فرد ژئوپلتیکی استان سیستان و بلوچستان در منطقه و همجواری آن با کشورهای پاکستان و افغانستان و جنوب خلیج‌فارس و دریای عمان ، خوشبختانه شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور مدیرعامل در امور اجرایی و مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از آغاز عملیات بازگشت حجاج ایرانی از ...

  |

  خانواده روابط عمومی در ستاد و فرودگاه‌های کشور در عملیات اربعین ۱۴۰۲ با انجام فعالیت‌های فرهنگی ، هنری و مذهبی دست به کار بزرگی زد . امسال زودتر از سال گذشته به استقبال این عملیات بزرگ می‌رویم و با بررسی نقاط ضعف و قوت ، به‌دنبال ارایه خدمتی بزرگ به زائران حضرت اباعبدالله ...

  |

  میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت ترمینال کارگو در این فرودگاه معادل ۷ هزار میلیارد ریال است و حجم سرمایه‌گذاری برای ساخت پمپ بنزین ۶۰۰ میلیارد ریال و برای ساخت مجتمع رفاهی ، هتلی ، تجاری و تفریحی در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس ، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بیش از ۴ ...

  |

  نظرات کاربران