در حال بارگذاری ...
 • توسعه کشور با فهم مشترک در حوزه‌های مختلف همراه است

  با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس مجلس شورای اسلامی گفت : زمانی می توان به پیشرفت و رشد تولید سرعت داد که همه به فهم مشترک در موضوعات به خصوص موضوعات اقتصادی برسیم .

  محمد باقر قالیباف در آیین آغاز به کار فرودگاه گناباد افزود : اگر در اقصی نقاط کشور هر کسی فقط به شهر و مرکز استان خود فکر کند هیچ وقت نمی توان به پیشرفت دست یافت چنان که طرحی نظیر فرودگاه گناباد که باید حداکثر در بازه زمانی سه ساله افتتاح می شد ۳۰ سال زمان برد .

  وی اضافه کرد : با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  فرودگاه گناباد به عنوان سومین فرودگاه مسافری استان خراسان رضوی تا فرودگاه مشهد ۲۷۰ کیلومتر ، تا فرودگاه سبزوار ۳۰۰ کیلومتر و تا فرودگاه بیرجند ۲۱۸ کیلومتر فاصله دارد .
  مطالب مرتبط

  هم اکنون صنعت هوانوردی کشور بدون اتکاء به متخصصان خارجی ، عملیات های وارسی پروازی خود را توسط هواپیماهای فلایت چک انجام می‌دهد و این سبب شده سالانه از خروج بیش از ۵ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شود .

  |

  برای آماده سازی این ۳ پروژه فرودگاهی در فرودگاه‌های جیرفت ، بم و سیرجان از منابع مالی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران هزینه شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رضا نخجوانی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در نشست خبری اظهار داشت : دو فرودگاه داشتیم که تا کنون نیمه ...

  |

  در سال ۱۴۰۲ حدود ۸.۵ همت سودآوری برای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور به ثبت رسید که این بیشترین سود کسب شده در تاریخ این شرکت به شمار می‌رود . اکنون در مرحله تهیه اسناد مناقصه‌ایم که یک ترمینال مدرن برای فرودگاه مهرآباد با منابع داخلی شرکت فرودگاه‌ها که برابر با ۳۰ همت ...

  |

  سرویس تقرب پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) توسط واحد رادار فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود که انجام این پروژه ، بر عملکرد این واحد نیز تاثیر خواهد داشت .

  |

  نظرات کاربران