در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE بندر انزلی

  نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجتمع بندری انزلی در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق در ۴ شاخص کلان و ۱۱۱ شاخص اصلی HSE مورد بررسی قرار گرفت .

  روز چهارشنبه ۳ خرداد ماه نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE برای مجتمع بندری انزلی در این اداره کل برگزار شد .

  این نشست در راستای ارزیابی سالانه شاخص های HSE و ایمنی حریق مجتمع بندری انزلی با حضور ارزیابان اعزامی از بنادر و سازمان مرکزی انجام و در ۴ شاخص کلان  مدیریتی، عملکردی، ارزیابی تامین کنندگان و ایمنی حریق در  سالن جلسات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت پذیرفت .

  شاخص مدیریتی دارای ۵ شاخص اصلی ، شاخص عملکردی در ۳ حوزه و ۴۴ شاخص اصلی ، ارزیابی تامین کنندگان دارای ۵۳ شاخص اصلی و شاخص ایمنی حریق در ۲ بخش و ۷ شاخص اصلی مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت .

  گفتنی است ، نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به عملکرد ۳ ماهه بنادر شمال کشور در سال جاری ، اعلام ...

  |

  مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی همچنین از پروژه های سرمایه گذاری همچون سایت اختصاص یافته به کارخانه تعمیرات و ساخت کشتی بازدید کرد .

  |

  طی خرداد و تیر ماه سالجاری و با استفاده از توان داخلی و ظرفیت کارشناسان منتخب از ستاد و بنادر و در قالب تیم ارزیابی شاخص های HSE ، آخرین وضعیت ایمنی ، بهداشت و محیط زیست کلیه بنادر و شرکت‌های خصوصی فعال در بنادر را بررسی نموده و پس از احصاء مشکلات و نقاط ضعف موجود، با انجام یک ...

  |

  سطح بهداشت ، ایمنی و محیط زیست سازمان بنادر و همچنین تولید و اشتراک دانش و توانمندسازی ذی‌نفعان در بنادر ارتقا می یابد .

  |

  به منظور تببین و تبادل دیدگاه‌ها در حوزه‌های راهبردی ، این راهبردها از ابتدای امسال با برگزاری نشست‌ها و بازدیدهای مستمر با مدیران و کارشناسان بخش ایمنیHSE) ) در بخش‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بنادر آغاز شده است .

  |

  نظرات کاربران