در حال بارگذاری ...
 • کسب رتبه اول بندر خرمشهر در ارزیابی ممیزی مخابرات سازمان بنادر و دریانوردی

  بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  علی عسکری اظهار داشت : ارزیابی ممیزی مخابرات در حوزه بنادر کشور توسط مسئولان مربوطه انجام شد . اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲/۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .
  مطالب مرتبط

  بر اساس بیانات مهم و حیاتی مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد دریامحور و همچنین سیاست‌های دولت جمهوری اسلامی ایران ، بندر خرمشهر برای توسعه گردشگری دریایی داخلی و بین‌المللی از جمله میان ایران و عراق مصمم است . 

  |

  حرکت رو به جلو ، رشد و سرعت بندر خرمشهر در مبحث HSE محسوس است که امیدواریم با تدابیر انجام شده توسط مدیرکل و همت اعضای شورای فعال HSE ، شاهد ادامه دار بودن این پیشرفت باشیم .

  |

  بندر خرمشهر در عرصه‌های ایمنی و حفاظت ناوگان ، تجسس دریایی ، یدک‌کشی ، مقابله با آلودگی دریایی ، حضور در مواقع اضطرار برای جست‌وجو و نجات ، پشتیبانی از حوادث ، ارائه خدمات پزشکی به مسافران به صورت آنلاین و دیگر موارد موردنیاز توانایی همکاری و همراهی با طرف عراقی را دارد .

  |

  این طرح از ۲۴ اسفند‌ماه آغاز و تا ۲۴ فرودین سال آینده در محدوده رودخانه کارون از ابتدای دهانه کارون تا انتهای پل آزادی (قدیم) انجام خواهد شد .

  |

  با توجه به موقعیت استراتژیک بندر خرمشهر و نزدیکی به بازار کشور‌های حاشیه خلیج فارس و با هدف کاهش هزینه‌های حمل و توسعه صادرات برای اولین بار در منطقه ، ایرانول موفق به ارسال محصولات صادراتی خود از بندر خرمشهر شد .

  |

  نظرات کاربران