در حال بارگذاری ...
 • اعلام میزان تخلیه تفکیکی کالاهای اساسی در بنادر کشور

  تعداد کامیون و واگن اختصاص یافته جهت خروج کالاهای اساسی طی فروردین و اردیبهشت سال جاری شامل ۹۷ هزار و ۳۷۳ دستگاه کامیون و ۳ هزار و ۷۸۲ واگن بوده که از تعداد کامیون های اختصاص یافته ۱۰ هزار و ۳۷۲ دستگاه به صورت حمل یکسره و مخصوص کشتی‌های گندمی ، بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ طی دو ماهه نخست سال جاری ، معادل ۳ میلیون و ۶۸ هزار و ۶۷۵ تن کالاهای اساسی در بنادر کشور تخلیه شده است .

  میزان تخلیه کالاهای اساسی شامل گندم ، جو ، ذرت ، سویا ، برنج ، شکر و روغن در بنادر کشور طی فروردین و اردیبهشت سال جاری ، معادل ۳ میلیون و ۶۸ هزار و ۶۷۵ تن بود و در این بین ذرت، رشد ۱۲ درصدی داشته است .

  میزان تخلیه گندم طی دو ماهه نخست سال ۱۴۰۲ معادل ۷۰۰ هزار و ۲۷۳ تن بود . همچنین میزان تخلیه جو تا پایان اردیبهشت سال جاری معادل ۱۲۹ هزار و ۴۵۵ تن بود و میزان تخلیه ذرت تا پایان اردیبهشت سال جاری معادل ۱ میلیون و ۶۹۷ هزار و ۴۹۱ تن بود که نسبت به تخلیه یک میلیون و ۵۱۲ هزار و ۱۱۵ تنی در مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۱۲ درصدی را شاهد بوده است .

  علاوه بر این میزان تخلیه سویا طی دو ماهه نخست سال ۱۴۰۲ معادل ۴۰۵ هزار و ۲۲۹ تن بود و میزان تخلیه برنج نیز تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ معادل ۱۰ هزار و ۲۲۶ تن بوده است .

  همچنین میزان تخلیه شکر نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری معادل ۳۰ هزار تن و میزان تخلیه روغن در بنادر کشور طی مدت مذکور معادل ۹۶ هزار و ۱ تن بود .

  تعداد کامیون و واگن اختصاص یافته

  گفتنی است تعداد کامیون و واگن اختصاص یافته جهت خروج کالاهای اساسی طی فروردین و اردیبهشت سال جاری شامل ۹۷ هزار و ۳۷۳ دستگاه کامیون و ۳ هزار و ۷۸۲ واگن بوده که از تعداد کامیون های اختصاص یافته ۱۰ هزار و ۳۷۲ دستگاه به صورت حمل یکسره و مخصوص کشتی‌های گندمی ، بوده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی چهار ماهه نخست امسال ، معادل ۷ میلیون و ۴۵۳ هزار و ۷۲۰ تن کالاهای اساسی در بنادر کشور تخلیه شد که حاکی از رشد ۱۴ درصدی نسبت ...

  |

  میزان تخلیه کالاهای اساسی شامل گندم ، جو ، ذرت ، سویا ، برنج ، شکر و روغن از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم ، ۱۶ مردادماه ۱۴۰۰ تا پایان آن سال معادل ۱۷ میلیون و ۲۵۱ هزار ۴۲۸ تن ، طی سال ۱۴۰۱ معادل ۲۱ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۹۰۳ تن ، طی سال ۱۴۰۲ معادل ۲۱ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۶۱۸ تن و از ...

  |

  میزان تخلیه گندم طی دو ماهه نخست سال جاری معادل ۲۶ هزار و ۳۲۵ تن و میزان تخلیه جو نیز معادل ۱۴۷ هزار و ۷۵۸ تن بود که حاکی از رشد ۱۴۰ درصدی جو نسبت به مدت مشابه سال گذشته است و میزان تخلیه ذرت طی مدت مذکور معادل ۲ میلیون و ۲۳۹ هزار و ۷۶۶ تن بود که حاکی از رشد ۲۸ درصدی است .

  |

  تعداد کامیون و واگن اختصاص یافته جهت خروج کالاهای اساسی طی سال گذشته شامل ۸۶۴ هزار و ۷۵۰ دستگاه کامیون و ۴۲ هزار و ۱۱۸ واگن بود .

  |

  میزان تخلیه گندم از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲ معادل ۲ میلیون ۷۴۸ هزار و ۱۱۵ تن بود . همچنین میزان تخلیه جو طی ۱۱ ماهه نخست سال جاری معادل ۱ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۸۹۷ تن بود و میزان تخلیه ذرت تا پایان بهمن ماه سال جاری معادل ۹ میلیون و ۴۳۷ هزار و ۵۱۴ تن بود .

  |

  نظرات کاربران