در حال بارگذاری ...
 • تاکید ایران و امارات بر توسعه روابط دو کشور در بخش‌های مختلف حمل و نقل

  موقعیت ایران در کریدور شمال - جنوب استراژیک و ویژه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی کشورمان و معاون رئیس دولت امارات متحده عربی در مذاکرات دو جانبه بر توسعه روابط در بخش‌های مختلف حمل و نقل دو کشور تاکید کرد .

  مهرداد پذرپاش طی سفر به امارات متحده عربی در دیدار دوجانبه با شیخ منصور بن زاید آل نهیان معاون رئیس دولت امارات متحده عربی گفت : ایران به دنبال افزایش توسعه روابط با امارات در بخش‌های مختلف حمل ونقل بوده و از سرمایه‌گذاران برای حضور در پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل استقبال می‌کند .

  رییس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و امارات اظهار کرد : جلسات کمیسیون مشترک میان دو کشور مدتی است تشکیل نشده که نیاز است برای بررسی شقوق مختلف حمل و نقل ، جلسات این کمیسیون مجددا برگزار شود .

  بذرپاش در ادامه بر امضای یک سند راهبردی میان دو کشور تاکید کرد .

  در ادامه این نشست ، شیخ منصور بن زاید آل نهیان ضمن ابراز خرسندی از حضور وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه تاکید کرد : ایران از موقعیت سوق‌الجیشی مناسبی برخوردار است .

  معاون رییس دولت امارات افزود : موقعیت ایران در کریدور شمال - جنوب استراژیک و ویژه است .

  شایان ذکر است ، وزیر راه و شهرسازی کشورمان به عنوان رییس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور و به دعوت همتای اماراتی خود امروز وارد ابوظبی شد .
  مطالب مرتبط

  این مسیر ریلی اتصال ریلی مرکز استان گیلان به بندر انزلی را فراهم می‌سازد که این رویداد از نظر مبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای منطقه و اروپا از اهمیت بالایی برخوردار است .

  |

  این مسیر ریلی اتصال ریلی مرکز استان گیلان به بندر انزلی را فراهم می‌سازد که این رویداد از نظر مبادلات تجاری و بازرگانی با کشورهای منطقه و اروپا از اهمیت بالایی برخوردار است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در مذاکره با دستیار ویژه رئیس‌جمهوری روسیه و رئیس کمیسیون سیاست خارجی دومای دولتی روسیه وضعیت کریدور ...

  |

  زیرساخت‌های فرایند تجارت مانند حمل‌ونقل و تشریفات گمرکی موضوعی است که تجار را درگیر کرده و به‌رغم اقدامات قابل توجهی که صورت گرفته و تجارت بین دو کشور را به ۲۷ میلیارد دلار رسانده، ضرورت اتخاذ تصمیماتی شجاعانه و سازنده در این زمینه احساس می‌شود .

  |

  عدد رشد ترانزیت جاده‌ای در این ۳ ماه ۶۹ درصد بوده که رقمی بی‌سابقه در ترانزیت جاده‌ای به شمار می‌رود .

  |

  نظرات کاربران