در حال بارگذاری ...
 • آشنایی با شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو در فصل زمستان

  امروزه سارقان برای دست‌یابی به اهداف خود از روش‌های جدیدی استفاده می‌کنند که این مورد نیز جزو جدیدترین شیوه‌ها محسوب می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سارقان همواره از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند تا اموال مردم از جمله خودرو را به سرقت ببرند . در ادامه با شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو در فصل زمستان آشنا می‌شوید .

  شگرد جدید سارقان برای سرقت خودرو به این گونه‌ است که آن‌ها در مکان‌های خلوت که از دید سایرین در امان هستند ، یک بطری پلاستیکی میان تایر و گلگیر خودرو پارک شده شما قرار می‌دهند . زمانی که راننده خودرو را روشن کرده و حرکت می‌کند ، بطری پلاستیکی در اثر فشار وارد شده مفجر می‌شود و مالک خودرو نیز برای بررسی صدای وحشتناکی که شنیده است از ماشین پیاده می‌شود . معمولا بسیاری از رانندگان در این زمان خودرو را خاموش نمی‌کنند و پیاده می‌شوند و سارقان نیز از فرصت استفاده می‌کنند و تمام اشیای قیمتی مانند گوشی موبایل ، کیف پول ، عینک و غیره را می‌دزدند . حتی در مواردی مشاهده شده که به دلیل روشن بودن خودرو ، سارق سوار ماشین شده و از محل می‌گریزد .

  امروزه سارقان برای دست‌یابی به اهداف خود از روش‌های جدیدی استفاده می‌کنند که این مورد نیز جزو جدیدترین شیوه‌ها محسوب می‌شود . از این رو توصیه می‌شود در مواجه با چنین صحنه‌ای ابتدا خودرو را خاموش کنید و برای بررسی خودرو سویچ را در آورده و در خودرو را نیز ببندید . همچنین به اطراف خود با دقت نگاه کنید و افراد مشکوک را زیر نظر بگیرید .
  نظرات کاربران