تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین - الموت - تنکابن

به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت ، پرداخت . محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شب گذشته ۲۴ شهریور با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد . در این نشست ، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد . موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد ، شامل احداث و آسفالت راه های روستایی استان ، تسریع در احداث راه اصلی قزوین - الموت - تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین - الموت - کلاچای در استان گیلان ، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله معلم کلایه ، رازمیان ، نرجه ، شال ، ضیاء آباد ، سگزآباد و ارداق ، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن ، رسیدگی به جاده های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان بود . همچنین ، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان ، تسریع در پروژه های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود . معاونان وزیر ، مهران کفاش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها ، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین ، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان ، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند . سیاهکلی نماینده قزوین ، آبیک ، البرز ، محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز ، عباسپور نماینده بویین‌زهرا ، رحمانی نماینده تاکستان از جمله نمایندگان استان بودند که در نشست ساختمان دادمان حضور به هم رساندند .
مطالب مرتبط

ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری

ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری

به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهدز گفت : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و ...

|

شناسایی ۲۸ نقطه حادثه خیز در جاده های بین شهری استان کردستان

شناسایی ۲۸ نقطه حادثه خیز در جاده های بین شهری استان کردستان

مهمترین اصل در کاهش تصادفات جاده‌ای عوامل انسانی است و به همین دلیل باید نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همچنین کاهش مخاطرات رانندگی اقدام جدی صورت گیرد .

|

برگزاری نشست مجازی حمل و نقل جاده ای دوجانبه میان ایران و جمهوری آذربایجان

برگزاری نشست مجازی حمل و نقل جاده ای دوجانبه میان ایران و جمهوری آذربایجان

توسعه مناسبات حمل و نقل جاده ای با جمهوری آذربایجان از اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی و این سازمان می باشد و ما آماده توسعه همکاری ها در حوزه انتقال دانش و تجربیات در زمینه های مختلف حمل ونقلی ، نگهداری راه وتاسیسات بین راهی و حمل و نقل هوشمند هستیم .

|

جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

متاسفانه تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری سبب بروز اختلال در روند واردات ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهسازی و راهداری شده است که این اداره کل به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم ، با بهره گیری از توان نیروهای متخصص بومی استان در سال های اخیر اقدام به ...

|

رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

عمده تخلفات رانندگان حمل و نقل برون شهری عبارتند از : حمل بار با تناژ غیر قانونی ، جابجایی بار بدون بارنامه ، عدم رعایت مقررات حمل بارنامه های عادی و ترافیکی در جاده های استان ، عدم ارایه خدمات مطلوب در حین سفر است .

|