خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم بهترین برنامه تبلیغاتی برای شرکت راه آهن

اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند .

به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راه آهن گفت : بهترین برنامه تبلیغی برای شرکت راه آهن ، خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم است . سعید رسولی در همایش روسای قطار که در سالن غدیر ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد با اعلام این مطلب به نامگذاری ۲۲ اسفند به نام " روز ملی شهید " اشاره کرد و گفت : شهدا با نثار جان شیرین خود، آزادگی و امنیت را به این مملکت هدیه کردند و ولی نعمتان ما محسوب می شوند ، از این رو وظیفه داریم پاسداران خوبی برای حفظ این نعمت باشیم . وی خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت را بخشی از این وظیفه عنوان کرد و افزود : خدمات بی کیفیت بهترین تبلیغات را بی اثر می کند و اعتماد نظام ، مجلس و مردم به راه آهن، مرهون خدمات خالصانه و دلسوزانه همه کارکنان این شرکت است . سرپرست راه آهن با تاکید بر استفاده از نظرات کاربردی همکاران ریلی ، اظهار داشت : آموخته های دانشگاهی به تنهایی نمی تواند موجب ارتقا و پیشرفت خدمات ریلی شود بلکه استفاده از گوهر تجربه و راهکارهای افرادی که سالیان سال در این زمینه زحمت کشیده و با مسائل مختلف آشنا هستند، مکمل این آموخته ها و کارگشای بسیاری از مسائل است . رسولی با اشاره به روحیه همکاری و احساس مسئولیت بالای روسای قطار خاطر نشان کرد : اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند . وی به نقش و جایگاه نیروی انسانی در راه آهن تاکید کرد و افزود : اعتقاد دارم که مهمترین رکن هر سازمان منابع انسانی هستند و بدون حضور منابع انسانی فعال ، سرزنده ، علاقمند و با نشاط، حتی بهترین تکنولوژی ها و امکانات ، موجب ارتقای بهره وری نمی شود . رسولی با تاکید بر اینکه ارتقا شأن و منزلت همکاران در راه آهن در زمره برنامه های شرکت قرار دارد ، اضافه کرد : توجه به معیشت و مسائل صنفی و استفاده از تجارب ، دانش و پیشنهادات عموم کارکنانی که در صف مقدم خدمات ریلی هستند ، در دستور کار شرکت راه آهن قرار دارد . سرپرست راه آهن با اشاره به اینکه بعد از اصل ۴۴ فعالیت های تصدی گری به بخش خصوصی واگذار شد گفت : در نظر داریم تا روابط شرکت راه آهن را با بخش خصوصی باز تعریف کنیم و در این تعریف، مرزی بین بخش دولتی و غیر دولتی درخانواده راه آهن وجود ندارد . سرپرست راه آهن با اشاره به دیدار اخیر خود با آیت الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع معظم تقلید و ارائه گزارشی در مورد فعالیت حمل و نقل ریلی گفت : وی در این دیدار اشتغال در راه آهن و خدمت رسانی به مردم را بسیار با ارزش و خدا پسندانه دانست و خاطر نشان کرد که «اگر راه اهن در کشوری نباشد نقصی برای کشور محسوب می شود.»
مطالب مرتبط

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

تفاهم نامه همکاری مشترک بین دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد در حوزه حمل و نقل ریلی موضوع تبصره ۱۸ و تامین مالی لازم برای طرح های زیربخش صنعت در قالب بازسازی و خرید واگن مسافری، خرید ریل باس ، لکوموتیو و واگن ...

|

لزوم حضور به موقع مسافران در ایستگاه راه آهن یک ساعت قبل از حرکت قطار

لزوم حضور به موقع مسافران در ایستگاه راه آهن یک ساعت قبل از حرکت قطار

به گزارش پرتال حمل و نقل ، روابط عمومی راه آهن با توجه به افزایش بار ترافیکی خیابان های سطح شهر در روزهای پایانی سال ، در اطلاعیه ای از همه مسافران ...

|

سرویس دهی مسیر ریلی تهران به رشت و بالعکس به مسافران نوروزی به صورت روزانه

سرویس دهی مسیر ریلی تهران به رشت و بالعکس به مسافران نوروزی به صورت روزانه

طبق پیش بینی های صورت گرفته در ایام نوروز ساعت ۷ صبح این قطار رشت را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و در ساعت ۱۸ عصر دوباره از تهران به سوی رشت حرکت می کند .

|

تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

راه‌آهن با هدف توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق حاشیه‌ ریلی و روستاها، مبادرت به برقراری قطار گردشگری با همکاری بخش خصوصی کرده است و خوشبختانه تعداد قطارهای گردشگری نیز افزایش پیدا می‌کند .

|

معارفه دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته

معارفه دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته

باید بخش خصوصی ، کرسی های نظریه پردازی داشته باشد و نسبت به هر حرفی که درباره حوزه ریلی عنوان می شود واکنش و اظهار نظر داشته باشد .

|