آماده باش امدادخودروهای برون‌شهری در سطح جاده های استان تهران

مجموعه عوامل راهداری باید با تعامل و در سایه همفکری و همدلی با بسیج نیروها و بکارگیری درست از تجهیزات و ماشین آلات و با برنامه‌ریزی منظم و مدون برای انجام عملیات راهداری زمستانی آمادگی در تمامی اوقات آمادگی لازم را داشته باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران تامین سوخت مورد نیاز ، تجهیز راهدارخانه‌ها ، تشویق نیروهای راهدار ، استفاده حداقل از نمک و تهیه البسه مناسب را ضروری دانست و افزود : امیدواریم با همت والای راهداران و حضور شبانه روزی روسا بتوانیم در بحران برف و سرمای شدید سربلند بوده و جاده هایی ایمن را برای هموطنان ایجاد نماییم . مجیدرضا نصرالله نژاد در نشستی با حضور معاونین و فرماندهان پلیس راه غرب و شرق استان تهران عنوان کرد : ایمنی و آسایش در جاده ها حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی راهداران است . وی در این نشست ضمن تبریک ایام مبارک دهه با اشاره به  هدف برگزاری این نشست گفت : مجموعه عوامل راهداری باید با تعامل و در سایه همفکری و همدلی با بسیج نیروها و بکارگیری درست از تجهیزات و ماشین آلات و با برنامه‌ریزی منظم و مدون برای انجام عملیات راهداری زمستانی آمادگی در تمامی اوقات آمادگی لازم را داشته باشند . نصراله نژاد  ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی راهداران و روسای ادارات نقاط برفگیر و تاکید بر تعامل ، نظم کاری و اقدامات بهنگام در زمان بحران اظهار داشت : باید تمامی اقدامات و فعالیتهای کاری ما به سمع و نظر مردم فهیم کشور و کابران جاده ای برسد . مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در این نشست تهیه و تامین سوخت مورد نیاز ، تجهیز راهدارخانه‌ها، تشویق نیروهای راهدار ، استفاده حداقل از نمک برای جلوگیری از آسیب رساندن به ابنیه‌های فنی راه و تهیه البسه مناسب را ضروری دانست و افزود : امیدواریم با همت والای راهداران و حضور شبانه روزی روسا بتوانیم در بحران برف و سرمای شدید سربلند بوده و جاده هایی ایمن را برای هموطنان ایجاد نماییم . در پایان نصراله نژاد ضمن تاکید بر اینکه پلیس راه و راهداری از یکدیگر جدا نیستند و وظایف آنها با یکدیگر همپوشانی دارد ، اظهار داشت : آماده باش کامل امداد خودروها توسط این اداره کل صورت گرفته و محل استقرار اکیپهای امداد خودرو در محورهای تهران – هراز ، تهران – فیروزکوه ، تهران – ساوه ، تهران – قم و تهران -کرج جانمایی شده است .
مطالب مرتبط

کسب رتبه نخست کشوری توسط اداره مدیریت راه‌های خراسان شمالی

کسب رتبه نخست کشوری توسط اداره مدیریت راه‌های خراسان شمالی

در ارزیابی های انجام شده از عملکرد تیرماه امسال ، اداره مدیریت راه های این اداره کل رتبه نخست و در ارزیابی های سه ماهه اول سال در جایگاه ششم استان های کشور قرار گرفته است .

|

افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه ساری _ کیاسر در هفته دولت

افتتاح ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه ساری _ کیاسر در هفته دولت

با ساخت پاسگاه پلیس راه ساری _ کیاسر _ کنترل ترافیک در این مسیرها بالا رفته و امر خدمت رسانی به مسافران نیز با سهولت بیش تری انجام می شود .

|

نقش مهم دوربین های کنترل سرعت در کاهش تصادفات جاده ای

نقش مهم دوربین های کنترل سرعت در کاهش تصادفات جاده ای

برای کمک به ایمن سازی جاده ها و کاهش تلفات ، سازمان راهداری و حل و نقل جاده ای می تواند مجموعه تاسیساتی را در اختیار شوراها و دهیاری های منطقه جنوب استان کرمان قرار دهد .

|

رسیدگی به پرونده تخلف ۹۱ شرکت حمل و نقل جاده ای کالا

رسیدگی به پرونده تخلف ۹۱ شرکت حمل و نقل جاده ای کالا

بر اساس گزارش عملکرد کمیسیون‌های ویژه ماده ۱۲ در ۱۳ اداره‌کل استانی به ۹۱ پرونده تخلف رسیدگی شد که براساس تصمیمات متخذه ۴ شرکت به لغو پروانه فعالیت ، ۳۶ شرکت به جریمه نقدی ، ۱۳ شرکت به تذکر کتبی محکوم و ۳۸ شرکت نیز برائت شدند .

|

ثبت نام ۳۱۰۰ راننده فعال حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان در طرح بیمه تکمیلی رانندگان

ثبت نام ۳۱۰۰ راننده فعال حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان در طرح بیمه تکمیلی رانندگان

روزانه بطور متوسط ۲۱۰۰ بارنامه از مبدا شهرهای استان توسط شرکت های حمل و نقل کالا صادر می شود که این موضوع بیانگر فعالیت مناسب رانندگان در حوزه حمل و نقل کالا در استان است .

|